Відкрийте для себе таємниці Єгипту з TravelPapa

Літній сезон ось-ось і настав час подумати про планування вашого наступного відпустки влітку таким чином, щоб ви могли не тільки відпочити на березі моря, а й отримати якомога більше незабутніх вражень, так як це може бути навіть можливо.

На цей раз TravelPapa вибрав найбільш вражаючі чотири тури в Єгипет , якщо наші професійні приватні гіди, щоб запропонувати вам цього літа. Перевірте їх!

Піраміди , побудовані в той час , коли Єгипет був одним з найбагатших і могутніх цивілізацій в світі, особливо Велика Піраміда в Гізі, є одними з найбільш чудових штучних споруд в історії. Їх масовість відображає унікальну роль фараона, або царя, який відіграв велику роль в давньоєгипетському суспільстві. Більше 4000 років по тому, єгипетські піраміди все ще зберігають велику частину своєї величі, надаючи можливість зазирнути в багате і славне минуле країни. Відчуйте древній дух минулого самостійно, в протягом однієї години довгого турне по великих пірамід Гізи.

(Фото TravelPapa в приватний гід Есраа Ахмед )

Мінівен тур по вісім годин довжиною включає в себе відвідування всіх поділений огляд визначних пам'яток єгипетської столиці, починаючи від мечеті Мухаммеда Алі і мечеті Султана Хасана, прогулюючись уздовж головних вулиць міста Каїра , прислухаючись до історії міста і країни в цілому, вивчаючи деякі місцеві легенди і приймаючи наймальовничіші фотографії коли - або. Поспішай!

(Фото TravelPapa в приватному гід Мустафа )


Одна година пішохідна екскурсія познайомить вас одним з головних художніх музеїв міста, яка була створена між 1899 і 1929 роками (ви можете собі уявити , що?!). Він розроблений в стилі інтеграції європейського модерну і рококо з багатьма традиційними ісламськими архітектурними стилями, в тому числі Османської. Архітектура палацу, предмети інтер'єру та меблі, все моделюється в Арабеск стилі. Колекція музею є найбільш повним репрезентативним набором з «османського» мистецтва. Крім того, в музеї представлені ранні ісламські рукописи і рідкісні колекції вишитих тканин. Так що , якщо ви любитель музеїв , які відвідують або мистецтва милування, цей тур виразно для вас.

(Фото приватного гіда TravelPapa в Есраа Ахмед)

Приватна екскурсія на цілий день о восьмій годині довго надасть вам підсвічування древніх Західного берега і Східний банк пам'ятників Луксора. Ці моменти включають всі основні місцеві визначні пам'ятки, як Долина царів (Некрополь Фів), храм Рамзес III (Мединет Habu), колоси Мемнона і Карнак і Луксор Храми. Ви будете керуватися ліцензованим єгиптолог гіда Рагаб Ель Motgalye і транспортуються на всіх сайтах по приватним кондиціонером автомобіля. Вам просто потрібно запитати!

Зацікавилися? Перевірте самі доступні за ціною відпустки в Каїр або Єгипет в цілому на www.travelpapa.com !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top