Пішохідні екскурсії в День матері з TravelPapa

П'ятниця тут і в вихідні дні приходять, що означає, що День матері майже тут, і це, безумовно, саме час подумати про те, пробувши деякий час з сім'єю і близькими, і прийняти рішення про кращі способи зробити це.

У разі , якщо це чудове свято ловить вас у вашій поїздки в цьому році, то краще подумати про поїздку на хорошій сім'ї Пішохідна екскурсія по одному з цих затишних європейських міст. TravelPapa вибрав чотири європейських пішохідні екскурсії, що надаються нашим професійним приватним екскурсоводів , щоб допомогти вам вибрати найбільш прийнятний. Перевірте їх!

Два з половиною години довго прогулянка навколо затишного Бухаресті, який є столицею Румунії , включає в себе відвідування всіх головних визначних пам'яток міста, в тому числі знаменитий Палац Парламенту (ой, що вид з вікон верхніх поверхів), революції і університет Квадрати, відвідування Королівського палацу, який в даний час представлений в художньому музеї і отримати як можна більше вражень від поїздки , як це може бути навіть можливо!

Перевірте найдоступніші авіатарифи в
місто Бухарест .

(Фото приватного гіда TravelPapa по Аліну Baidoc )

Захоплююча дві години Староміська пішохідна екскурсія починається від знаменитої Ратушній площі або в будь-якому іншому місці в Старому місті за вашим вибором. Ви дізнаєтеся про історію Таллінна через цікаві історії та відчути середньовічну атмосферу від часу далекого минулого. Ви побачите всі основні моменти і відкрити для себе історію середньовічної Естонії і відчути його особливу атмосферу самі - вам просто потрібно запитати!

Перевірте найдоступніші авіатарифи в місто Таллінн .

(Фото приватного гіда TravelPapa по Дмитро Салей )


Пішохідна екскурсія по чарівному українського міста Львова допоможе вам дізнатися більше про його історію та найкрасивіших пам'яток, в особі чудового оперного театру європейського Ринкової площі, старого єврейського району та численні чарівні церкви, які буквально розкидані по всьому місту , Наш місцевий приватний гід буде радий відповісти на всі ваші запитання, розповісти вам деякі місцеві легенди та історії і надати вам самі незабутні враження від вашого уїк - енду в Україні .

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa в Тарас Кобрин )


Кращий місцевий пішохідна екскурсія, щоб відвідати як можна більше пам'ятки під час тільки один уїк - енд , як це може бути навіть можливо. Тур особливо хороший для тих , які ніколи не були в Німеччині до і відвідують Берлін в перший раз. У короткій пішохідної екскурсії ви збираєтеся побачити знамениті Бранденбурзькі ворота, Єврейський меморіал, чарівний Берлінський собор, Checkpoint Charlie та всесвітньо відомий Берлінську стіну. Тур також включає в себе ще більше місця, так що поквапиться , щоб почати один з найбільш авантюрних вихідних в цьому році!

Перевірте найдоступніші авіатарифи в місто Берлін.

(Фото приватного гіда TravelPapa в Фінн Баллард )

Зацікавилися? Почніть планувати свої вихідні поїздки сьогодні і перевірити самі доступні
за ціною відпустки в Румунії , Естонії та Німеччини на www.travelpapa.com!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top