TravelPapa varuje: Aeroflot zakázal přepravu psů brachycefalickým plemen

Letecká společnost „Aeroflot-Ruské aerolinie“ je jedním z prvních leteckých společností na světě. Je součástí druhé největší letecké aliance Sky Team. Kromě toho Aeroflot je vítězem ocenění „Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě“, stejně jako jeden ze tří nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě.
Aeroflot letecká společnost zakázala přepravu psů krátkolebá plemena (s krátkým čenichem), na všech letech Aeroflotu , bez ohledu na dobu trvání letu.To se týká následujících plemen: Pekingese, boxer, Pug, Shih Tzu, Boston teriér, supa (belgický, bryusselsiky), Japanese Chin, buldok (American, anglicky, francouzsky), bordeaux psa.Psi nemusí být na palubě letadla av nákladním prostoru. To je vzhledem ke struktuře respiračních funkcí zvířat a jejich zvýšené citlivosti na stres a teplotních změn. Naskočit do letadla se zvířaty zakázán kvůli těmto vlastnostem psích plemen uvedených výše jsou více vystaveni riziku udušení.

Když s rezervací vstupenek na letecké společnosti Aeroflot , nezapomeňte se učit pravidla přepravu zvířat od zaměstnanců leteckých chránit své domácí mazlíčky. Book a koupit letenek letenky Aeroflot společnosti on-line TravelPapa.com

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top