Emirates zavádí nová pravidla pro používání elektronických zařízení během letů do / z USA

Cestující opustit Spojené státy s Emirates Airlines s mezipřistáním v Dubaji, budou moci používat své tablety a notebooky pouze v první části cesty, jakož i během tranzitní zastávkou v Dubaji.Všechna elektronická zařízení musí být uloženy bezpečnostní personál těsně před nástupem do letu do Spojených států . Cestující nemohou starat o
bezpečnost elektronických přístrojů. Dobrou zprávou je, že tato letecká společnost nabízí tuto službu zdarma.

Cestující potřebují vědět, že bude důkladná kontrola příručním zavazadle na non-stop letů do Dubaje - ve Spojených státech . Aby se zabránilo zpoždění v letech cestujícím nejprve nutné balit elektroniku v zavazadlech při registraci .

Podle Emirates letecké linky , během letu 90% z cestujících jsou spojeny přes WI-FI smartphony. Zbývajících 10% pomocí přenosných počítačů a tablet. Tim Clark, prezident Emirates Airline, doufá, že tato inovace bude dávat cestujícím možnost odpočinku během dlouhého cestování letadlem , a užít si službu na palubě letadla a ze sledování filmů - novinky.

Nová pravidla pro elektronickou dopravě, kdy letecká doprava se nevztahuje na přepravu lékařských přístrojů na palubě letadla. Také toto pravidlo neplatí cestujícím Emirates Airlines v USA se zastávkou v Miláně nebo Aténách, jakož i lety do dalších destinací.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top