Létat častěji u TravelPapa

Když chcete naskočit do letadla, cena vstupenky může rovnat veškeré náklady na dovolenou. A v případě, že let byl téměř zadarmo, měli byste jezdit častěji, nebo ne? S věrnostního programu mají možnost létat levněji a více. Akumulace mil může zdát dlouhá a složitá, ale je to jen na první pohled.
TravelPapa levné lety

Existuje několik programů pro časté letáky:

Zaregistrujte se hromadí mil.

Chcete-li získat míle, musíte být registrován na webových stránkách programu. Dále si můžete vybrat některé letecké společnosti, se kterými rezervovat lety častěji. A s každým letem s touto leteckou společností a letecké partnera budete vzniknou mil.

Nákupům a nakousnutá večeřet

Mnoho Věrnostní programy pracují s množstvím obchodů a restaurací. V tomto případě se můžete zaregistrovat jeden nebo více z kreditní / debetní karty a možnost nákupu v těchto obchodech, získáte míle na budoucí lety .

Používat své kreditní karty

Mezi mnoha bankovních kreditních karet, vybrat ty, se kterými je možné získávat míle za leteckou dopravu . Miles se hromadí při objednání kreditní kartu a používat pouze původní úvěr. Také můžete získat až 50.000 mil při použití během prvních tří měsíců minimálním množstvím úvěrů. Jen platit své kreditní karty svůj účet, nákupy, a na konci měsíce na váš účet. Jedná se o nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak hromadit míle za leteckou dopravu .

půjčení auta

Pokaždé, když si půjčíte auto, je nutné zadat počet věrnostních cestujících . Některé firmy mohou účtovat malý poplatek, ale bude nejpřínosnější platit $ 1 další pro pronájem vozu, a nahromaděné počet leteckých mil.
Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak se hromadí cestovní mil tím, že dělá to, co už dělat každý den. Je pouze potřeba využít programy, které umožňují otáčet každodenní náklady na levnou v budoucnu.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top