Váš osobní průvodce po Nepálu od TravelPapa

Už jste někdy chtěli dozvědět více o starověké kultury a neobvyklými zvyky, pečlivě udržovány tradice a nejklidnější možné atmosféra, poslouchat zvuky zuřící řek a divoké přírody nebo obdivovat úžasnou krásu Mount Everest? Pak ... je to všechno o Nepálu!

Federální demokratická republika Nepálu je poměrně malá vnitrozemská himalájské země, která se nachází v jižní Asii, rovnou mezi Indií a Čínou. Nepál je považován za největší alpské země na světě, jak je to se nachází ve výšce asi 3000 metrů nad mořem.

(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Shankar Panday )

Celé území Nepálu je asi 200 kilometrů široký a všechny hlavní typy klimatické lze nalézt kolem něj, počínaje tropickém vedru na jihu a až do alpských pouští na severu, takže je to docela snadné naplánovat si výlet do země v závislosti na cílech, které budete dosáhnout. V případě, pokud se chystáte na dlouhou pěší túru, je lepší navštívit Nepál na jaře, nebo od září až do samého konce prosince. Kromě toho, že nejpopulárnější a „přeplněných“ měsíce jsou považovány za duben a říjen. Léto je poměrně deštivé v Nepálu a v zimě je tu neuvěřitelná zima a hodně, hodně sněhu.

Káthmándú je hlavní město země, která zároveň je považován za největší město na světě. Na první pohled se město může vypadat, že je plný prachu, hluku, přeplněných ulic, obrovské množství nejrůznějších vozidel, hlučné trhy a mnoho mnoho dalších dráždí věcí. Ale jak začnete zvykat na úplně jiném způsobu života města, je to čím dál víc a krásnější, s nádhernou architekturou, četné historické památky a neuvěřitelně pohostinnými místními občany. Kathmandu zůstane v paměti navždy, díky své malebné zelenými kopci a klidné svítání nad všemi jeho nedotčenou přírodou. Unikátní město Káthmándú se nikoho lhostejným po svém pobytu neopustí.

TravelPapa ‚s privátní průvodci z Nepálu nabízet své cesty je obsaženo velké množství nejrůznějších výletů a exkurzí různého téma, trvání, náročnosti a ceny. Samozřejmě, že cesta by měla začít od hlavního města země, které mohou být prozkoumány autem nebo pěšky , v závislosti na vašich preferencích. Pak byste měli naprosto navštívit přírodní krásy Nepálu, reprezentované dech beroucím výhledem na Gorepani Pul Hill , v světoznámým Mount Everestu, tolik populární Amog zahraničních návštěvníků Annapurna Circuit , a mnoho mnoho dalších věcí. Stačí pouze zvolit nejvhodnější variantu pro vás začne jeden z nejvíce nezapomenutelných zážitků ve svém životě!


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Nabin Devkota )

Zkontrolujte i další výlety a exkurze v Nepálu a objevovat nejdostupnější letenek do cíle na www.travelpapa.com !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top