Pocit, že na jaře v Istanbulu Tulip festival s TravelPapa!

Po dlouhé a studené zimy, je to docela příjemné začít cítit začátku jara, kdy se dny začínají být delší, slunce svítí jasnější a květiny začíná kvést.

Pokud plánujete jet na výlet brzy, zatímco všechny měst světa se začíná probouzet, lesk a květ, jen přemýšlet o návštěvě Turecka během cesty a TravelPapa vám řekne proč.

Nádherné Istanbul Tulip Festival se koná v tureckém hlavním městě, počínaje na jaře roku 2005 a od té doby se stala naprosto malebné a světlé místní tradice. Během celého národa března výsadbu stovky a stovky květin po celém městě: v trávnících, na květiny lůžky, v parcích nebo na ulicích, vytvářet ty neuvěřitelné složení kolem stromů a tak dále, takže město doslova „potopit“ v květech dne 1. dubna, kdy začíná fascinující Istanbul Tulip Festival.

Nejvíce pozorný cestující věděli, že tulipány jsou považovány za jeden z tureckých symbolů, protože mohou být doslova splněny jen po celé zemi, od tradičních místních ručně vyráběných koberců a četných městských ploty. To je důvod, proč Istanbul rozhodla ukázat své zahraniční hosty, že nejlepší tulipány pěstují přesně na území Turecka, které je důvod, proč tento manycoloured tradice je pečlivě uchovávány po tolika letech už.

Mezi hlavní události festivalu se konají zpravidla na území Emirgan parku, který je považován mimochodem největší park v celém městě. Asi dva miliony z nejrůznějších tulipánů jsou vysazeny na území parku, vytvářející neobvyklé složení a dokonce i celých fotky!

Istanbul Tulip Festival se koná každoročně od 1. dubna a až do samého konce měsíce.

Stále máte dostatek času, aby tento kvetoucí krásu na vlastní oči během jarní prázdniny! Zkontrolujte, nejvhodnější pro vás letenek a najít místní soukromou turistického průvodce, který bude nejen pomůže naplánovat celý výlet do Turecka, ale také ukáže všechny nejzajímavější z Istanbulu a dalších okolních měst. Jen je třeba zkontrolovat www.travelpapa.com pro více informací!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top