Safari Dovolená s TravelPapa průvodci

Rezervujte si levné lety do Tanzanie, Keni, Rwandě a Ugandě a Private Tour od travelpapa.com, aby opravdu vychutnat svůj Safari dovolenou.
obraz
5 Day Tanzanie Northern Circuit Safari Private Tour
ikona TANZANIA

Jedná se o 5 dnů / 4 noci rozpočet camping safari do národního parku Serengeti a Ngorongoro Conservation Area. To je nejlepší ceněn Tanzanský Northern Circuit Safari, který poskytuje mnoho lidí přístup k parků, s dostatkem času vidět divokou zvěř a vychutnat okolní přírodu ze safari.

BOOK soukromý výlet
obraz
Kenya Wildlife Safari
travelpapa.com KEŇA

Keňa je domovem mnoha volně žijících živočichů safari, krásné pláže na Indický oceán, nadčasových kultur a mnoho dalších příležitostí pro aktivity. Tato 7 dnů Gamewatcher v safari se dostanete vidět velké zvěře; místa jako Amboseli, jezero Nakuru a Masai Mara.

BOOK soukromý výlet
obraz
Gorila treků v Ugandě
ikona UGANDA

Uganda je země kontrastů. Za půl dne, můžete řídit z mlhou zahalené sopečné hory do horké a nejasné savany, kropenaté s divokou zvěří. Na klidný zvlněné kopce svěží a objednané čajové plantáže ustoupit spletitých džunglích a deštných pralesů, a přitom je serenaded krásných písní přírodního ptactva.

BOOK soukromý výlet
obraz
3. den Gorilla Sledování Rwandě Safari
ikona RWANDA

Tento výlet vás vtáhnou do tajemného intimity rwandské deštných pralesů, domova goril sestoupit. V Iby'iwacu Cultural Village, může se objevit dům krále, jak Medicine Man vyjádřit své bylinné směsi, nebo vychutnat kulturní tance a bubnování v podání lidí v místní oblasti.

BOOK soukromý výlet
obraz
6 denní pozorování ptáků Safari
ikona TANZANIA

Tato 6 dnů Safari je ne-k-být-minul dobrodružství pro nějakého ptáka milence. Lake Manyara je velmi dobrá lokalita pro plameňáky a mnoha dalších vodních ptáků, protože jsou přitahovány k bohaté živinami jezera. Ostatní ptáci, které můžete vidět na této safari, jsou Ash Starling je orlosup palmový je Pangani Longclaw, Peterova Twinspot se papoušík škraboškový jakékoliv různé místní tanzanské dravci.

BOOK soukromý výlet
obraz
Prozkoumejte Tanzanie Luxury Safari
ikona TANZANIA

Národní park Manyara je nejlepší místo v Tanzanii pro zobrazení divoká zvířata na safari; jako jsou buvoli, žirafy, hroši, impalas, opice, zebry, zatímco kráteru Ngorongoro je bezpochyby nejlepším místem k vidět Black Rhino. Existuje mnoho barevných plameňáci a velké množství vodních ptáků vidět stejně.

BOOK soukromý výlet

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top