Naplánovat výlet snadněji se TravelPapa!

Každý ví, že za týden začne, tak to a utratit, takže tento týden začneme s dobrými zprávami!

Naši cestující již vědí, že TravelPapa se neustále vyvíjí a vylepšuje své webové stránky a jejích služeb, aby využívání našich internetových stránek ještě příjemnější a pohodlnější a pro naše cestující měl možnost plánovat svou dovolenou nebo služební cestu do posledního detailu počínaje první den na konci cesty.

To je důvod, proč TravelPapa tým s potěšením oznamuje, že počínaje třetím služeb v dubnu TravelPapa prodeje letenek a výběr tematických výletů a exkurzí byly sloučeny do jednoho velkého platformy, čímž se ruší naše webové stránky na zcela novou úroveň!

Nyní již bez ohledu na to, zda se chystáte na dovolenou, máte v plánu na služební cestu do zahraničí a chtějí navštívit rodinu nebo přátele, nebo se chystá jít na dobrodružství svých snů - nyní si můžete naplánovat zcela celý výlet do nejpodrobnějších dílů v několika málo kliknutí.

Jakmile jste se rozhodli na místo určení a si rezervovali vstupenky, můžete také plánovat předem kulturní a / nebo zábavní program, výběrem jedné z nabízených výletů v zemi příjezdu a rezervovat předem nejzajímavější věcí, které se v době svého pobytu v nové zemi.

Naopak, pokud se náhle zjistil a rezervovali „cestu svých snů“ (nebo i více), můžete okamžitě vyzvednout a rezervovat nejvhodnější pro vaše lety přímo z vašeho města, a tak kompletně naplánovat celou dovolenou jedno místo.

Naplánovat výlet snadněji se TravelPapa! Najděte si svůj „vysněný čáru“ a plánovat svou vlastní jedinečnou cestu   www.travelpapa.com .


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top