Objevit neobvyklé cestovní destinace s TravelPapa

I přesto, že preference že cestující "se mění a měnit každý rok, je to docela snadné v dnešní době odhadnout letošní nejpopulárnější destinací cesty mezi moderní cestovatele, ale ... co o těch nejneobvyklejších?

TravelPapa Team se podíval přes nejneobvyklejších destinace a zájezdy, které nabízejí našich soukromých průvodců a zvolila pět ty nejzajímavější nabídky. Zkontroluj je!

Moderní Makedonie v současné době dává svým návštěvníkům všechny možnosti trávit tolik času na čerstvém vzduchu, jak je to vůbec možné. Malebné Ohridské jezero , útulné hlavní město země - město Skopje , pečlivě chráněné národní parky a starobylé památky středověku, aby tuto zemi jeden z nejlepších turistických destinací. Nicméně, tato země v dnešní době je stále považován za jeden z nejvíce neprobádaných turistických destinací. Příchod do Makedonie znamená nejen objevování všech těchto krás, ale i poznávání neobvyklou kombinaci dvou odlišných kultur - makedonských a albánských.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Zoran Stavrevski )
Letos Ázerbájdžán začíná být stále více a více populární mezi zahraničními turisty z celého světa. Starověké pevností a paláců, jedinečnou moderní architekturou, lahodné místní kuchyni a četné historické památky a památky - to jsou jen některé z mnoha důvodů, které přitahují tolik cestovatele do pohostinné hlavního města Baku. Kromě toho, že celá země obecně má řadu unikátních památek ukázat svým návštěvníkům, počínaje Hejdar Alijev Park a Gobustán národního parku a na slavnou láhev domu, nebo Palác Širvanšáhů, která je zahrnuta v seznamu UNESCO , Mimochodem, Ázerbajdžán může být skutečně považován za jeden z nejvíce hodných cestovní volby v tomto roce.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Tural Mehbaliyev )
Albánie v dnešní době je stále považován za ne zcela dobře prozkoumána turistickou destinaci, která má však velmi výhodnou polohu mezi Jaderským a Jónským mořem a které mohou být skutečně považován za jeden ze skrytých klenotů Středozemního moře. Čisté pláže Jadranu, nepatrný hlavního města Tirany , pestrá národní kuchyně, naprosto úžasná příroda a kulturní památky jsou hlavní věci, které každoročně lákají stovky a stovky návštěvníků této neprozkoumané země.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Edvin Dusha )
Letos spousta cestovatelů z celého světa objevil takový jedinečný cíl cesty, jak Uzbekistánu. Dokonce i ty zkušené cestovatele, kteří již prozkoumal hlavní část světa a viděli spoustu neuvěřitelných věcí najít tuto zemi zcela nový zajímavý zážitek jezdit se svými starobylými architektonickými památkami, exotických staveb, východní atmosféru z největších měst a docela příjemné ceny na doslova všechno. TravelPapa soukromý průvodci nabízejí jedinečné prohlídky s různou délkou trvání jedním z hlavních místních měst, jako je Samarkand , Taškentu a Buchara. Jen je třeba se ptát jedním z nich!


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Umid Tuygunov )


Írán se také stala velmi populární turistickou destinací v tomto roce, který dal cestujícím možnost poznat celou krásu východu, starověkých měst Hedvábné stezky, pečlivě chráněné staré zvyky a tradice a neuvěřitelně nádherná architektura. Drahé látky, vysoce kvalitní ručně vyráběné zboží, lesklé drahé kameny a hedvábné koberce přitahují tisíce cizinců sem ročně z celého světa. Absolutně rozmanitá země s tak velkým množstvím pohostinnými občany, dech beroucí krajiny, chutnou národní kuchyní a nádhernými národními umění je přesné místo, které nikdy nepřestane překvapovat své návštěvníky. TravelPapa 's místní soukromý průvodce dostali nějaké chůzi a zkoumání výlety po celé zemi různé obtížnosti a délky trvání. Vybrat nejvhodnější jeden pro vás a jít na nezapomenutelné dobrodružství!


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Mohammad Sajjadi )

TravelPapa Tým chce všechny své cestující objevovat některé zcela nové koutů světa letos, poznávání jedinečné kultury, neznámé měst a dech beroucí výhled na neprozkoumané přírody. Mám zájem? Podívejte se na další podrobnosti o www.travelpapa.com/privatetourguides~~pobj !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top