Den svatého Patrika s TravelPapa soukromé průvodci

Po dobu asi 255 let již Day Svátek se slaví s veselými karnevalů na ulicích, v parcích, náměstích a bulvárech měst po celém světě.
Tisíce a tisíce lidí oblékají do světlých kostýmech, velké zelené klobouky (jako zelená barva symbolizuje jaro), malovat irské vlajky a připojit se k obrovský průvod po městě s St. Patrick - hlavní irský symbol - v čele to, poslech hlasité tradiční hudby a zpěvu tradičních písní.


V současné době Den svatého Patrika je považován nejen náboženské, ale i kulturní svátek, který je populární nejen v Irsku, ale je také široce rozšířen po celé západní Evropě a je oslavován na 17. března od začátku XVII tého století. V současné době Den svatého Patrika je široce slaven v takových zemích, jako v Kanadě, Spojených státech amerických , Austrálii, Argentině , Velké Británii , na Novém Zélandu a dokonce se slaví v Rusku (od roku 1993).

Den svatého Patrika v současné době nemůže být ani představit bez početné maškarní "zelené" karnevaly, slavnostní průvody, národní taneční soutěže, "vodopády" piva a hlavních symbolů této barevné dovolenou - zelený trojlístek a skřítků (znakům irské mytologie, které vám mohou říci umístění ukryté zlato, pokud si najít správný přístup k těmto pohádkových bytostí).

Rekreační začíná již zítra! Chcete se připojit? Podívejte se na nejlepší výlety a exkurze nabízí na hlavní oslavujících zemí na www.travelpapa.com/privatetourguides~~pobj !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top