Dovolená v Wine Country: Vinařství Tours od TravelPapa.com

Vinařství Tours od TravelPapa.com

TravelPapa nabízí vinné výlety pro zvídavé cestovatele přes většinu populárních vinařských zemí. Rezervujte si TravelPapa turné těšit nezapomenutelný výlet mezi jedny z nejkrásnějších vinic na světě.

obraz
Tuscany Wine Tour
ikona ITÁLIE


Prohlídka zahrnuje všechny radosti, které dělají Toskánska takový populární destinace: vybraná vína, místní kuchyni, na procházku kolem kouzelné kopce a měst, a musí být pod vlivem alkoholu ze strany nádherným výhledem na toskánskou krajinu.

BOOK TOUR

obraz
Ochutnávka vín v Braga
ikona PORTUGALSKO

Víno Vinho Verde je jedinečný výrobek s kombinací vůní, že jeden z nejvíce příjemných přírodních nápojů dělá! Jedná se o vysoce považuje víno, a to zejména pro letní pití. Objednat prohlídku dozvědět se o víno Vinho Verde.

BOOK TOUR

obraz
Vín Alsaska
ikona FRANCIE


Během svého pobytu v Alsasku, které by vás mohly mít zájem o prohlídku do několika různých vinařství a ochutnávky vín. Na konci dne budete mít ochutnali vzorky mnoha velkých bílých a některé Rose a červené.

BOOK TOUR

obraz
Purcari Estate
ikona MOLDOVA


Produkce Purcari vín byla obnovena ve starobylých sklepů, pocházející z roku 1827, které byly nedávno zrekonstruované. Purcari sklepy jsou nejstarší a nejznámější sklepy v Moldavsku. Prohlídka zahrnuje exkurze, ochutnávky vína a oběd.

BOOK TOUR

obraz
Ochutnávka vín v Bukurešti
ikona RUMUNSKO


Připojte se k vlastní vinný degustační turné vyzkoušet nejlepší rumunské vína a návštěvu hlavních pamětihodností Starého Města! Degustace zahrnuje odběr vzorků 5 různých typů nejlepších místních vín.

BOOK TOUR

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top