Nejlevnější Evropská letní destinace z TravelPapa soukromých průvodců

Jaro je skoro tady a to znamená, že počasí se otepluje, jehož povaha je stále více a krásnější, vše kolem změn a tam se objevují, že zvláštní příjemnou atmosféru právě všude ve vzduchu.

Víte, co to znamená? Rozhodně je čas začít plánovat další cestu pro nadcházející letní dovolenou!
TravelPapa Tým hledal přes četné výlety a exkurze z celého světa, které nabízejí profesionální soukromých průvodců na svých internetových stránkách TravelPapa a zvolila nejlevnější evropských destinací pro toto léto, které se liší od $ 0- $ 60 a vytvoření destinací Top 10 "seznam speciálně pro vás. Koukni na to!

Česká republika může být skutečně považován za jeden z těch míst, kde je možné najít spoustu zábavy během celého roku, a to není ani jedno, co sezóna to bude. Můžete procházet úzkými uličkami útulné starověkých měst; objevovat četné staré hrady, ochutnat lahodné studené pivo a místní kuchyni, navštívit některou z mnoha lyžařských a plážových letovisek a tak dále. Nebo ... můžete požádat některého z našich soukromých průvodců, jako například Jurije Shiryaev, který vám ukáže všechny hlavní místní pamětihodnosti, včetně katedrály svatého Víta, Starý královský palác, Schwarzenberský palác, Starého Města a dokonce i " mystický Prague "se všemi jeho dávných duchů a středověké atmosféry.
rn
rn
rn (Foto: TravelPapa soukromý průvodcovské Yuri Shiryaev )
rn rn rnBoth Moskva a Petrohrad stejně přitahují tisíce turistů tu každý rok. Četné umělecké galerie, muzeum, úžasně krásné architektury, kostely, kláštery, paláce, zahrady a parky, různá divadla a koncertní sály všechny tyto věci vítají zahraniční návštěvníky z celého světa a poskytuje jim s několika turistických zábavy. Navštivte hlavní Moskvy strávený prohlídkou - slavné Rudé náměstí a jeho nejzajímavější částí, včetně svatého Basila a katedrály Kazan, nula kilometrů, Státní historické muzeum a dokonce mají přestávku na kávu v kavárně sovětského Times! Jo, a nezapomeňte o krásných Alexander zahrady ! Kromě toho, že naše soukromí průvodci vám může dát nejvíce jinou perspektivu dalšího oblíbeného města - St. Petersburg s jeho skrytých dvorů a pasáží, umění Lofts, podzemní Oděvy, autentické ruské koblihy, koláče a mnoho dalších věcí. Jen je třeba se ptát a oni vám pomůže naplánovat svůj vlastní osobní prohlídku !
rn
rn
rn (Foto: TravelPapa soukromý průvodcovské Kristina Voytik )
rn rn rnThere je obrovské množství různých památek ve Francii, takže je to absolutně nemožné navštívit všechny z nich dokonce během několika cestách. Existuje jen asi 40.000 z hradů v zemi (jen si představte, že !!). Kromě celosvětově známých turistických atrakcí, které jsou Louvre, Versailles, zámky Loire, Eiffelova věž a další, Francie obsahuje velké množství unikátních památek, které nejsou tak populární nowadays.Our francouzský soukromý průvodce Espenosa Michael vás zve k prozkoumání krásné rohy Bordeaux není v nejobvyklejším způsobem. Jeho kolo prohlídka vám poskytne dokonalou příležitost vidět Francii z neobvyklé rohu a poznat nejvíce unikátní a nečekané krajiny.
rn
rn
rn rn rnRomania je naplněn romantickou a tajuplnou atmosférou středověku: starobylé hrady, dech beroucí Transylvania, Dracula a tak dále. Kromě toho, že spousta různé výlety, hotelů pěkné, nádherné přírody, malebnou krajinou a dobrých lyžařských středisek jsou vždy čekají na zahraniční návštěvníky. Prozkoumat nejodlehlejších koutech rumunské kapitálu ve Authentic Bukurešti vycházka, objevovat starobylé hrady Transylvánie svou středověkou atmosférou a nádhernou architekturu nebo objevovat drobné starých měst Rumunska, jako například Temešváru , město útulné úzkých uliček a mnoho-barevné domy.
rn

(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Alina Baidoc )
Co přijde na mysl, když slyšíte o Španělsku? Možná, nádherné dlouhé písečné pláže Kanárských ostrovů, výbornou kuchyni a sangria, úžasné místní nápoj? Nebo možná, zvuky castanets a vášnivé flamenco? Nebo dech beroucí přírodou, krásné architektonické objekty, dobré lyžařské areály, mnoho nákupních center a živý noční život? Tak jako tak, Španělsko obsahuje všechno a může být skutečně považován za jeden z nejlepších turistických destinací, jako každý má možnost najít něco zajímavého pro sebe. Objevte všechny hlavní pamětihodnosti a krásy španělského hlavního města Madridu, včetně náměstí Plaza Mayor, Plaza del Sol, královského paláce a jeho starými středověkými uličkami v rámci "základní" Madrid turné.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Daria Mashkina )
Turecko by mělo být spojeno nejen s ostatními na pěkné pláže na břehu čtyř moří, ale také s neuvěřitelně krásnou architekturou Istanbulu, starobylé kláštery, dech beroucí pohledy a krajiny, dobré lyžařské areály a nákupy. Turecko je zemí velkých starověkých civilizací, které zanechaly obrovské množství unikátních architektonických památek, kromě zasněžené hory, teplým mořem a příjemným klimatem.
Objevovat četné turistickou destinací v Turecku, včetně Kursunlu Vodopády , nádherný Antalyi akvárium a pěší výlet kolem města a samozřejmě, prozkoumávat jedinečnou město Istanbul a všechny její skrytých zákoutí.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Mustafa Sonmezay )
Itálie je stejně populární mezi cestujícími a to jak v zimě i v létě. Každé roční období tisíce cestujících sem z celého světa vidět po celém světě známé sightseeigs na vlastní oči, jít na nejexotičtějších a působivé výlety, koupání v průzračném teplém moři, zbytek na dlouhých pěkné pláže a obdivovat je dech beroucí výhled na zdejší přírody. TravelPapa soukromé průvodci nabízí levné zájezdy do středověkého města Luca , malebné legendární město Pisa , Pietrasanta a jeho krásné přírody okolí a mnoho mnoho dalších věcí.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Davide Diolaiti )
Moldavsko je malá zelená země s územím lesů, polí, vinic a sadů. Moldavsko je známý pro své víno, která je známá po celém světě pro svoji zvláštní aroma a nízkou cenou. Vzhledem k tomu, výroba dávných dob vína je charakteristickým rysem většiny moldavských rodin. Moldavsko je zemědělská země a světovým vývozcem vína, ovoce, ořechy, zelenina, obilí, masa a tabáku v převážné části zemí světa. Moldavsko má spoustu unikátních přírodních památek ukázat svým návštěvníkům, včetně nejrůznějších vinařství , úžasně vynikající národní jídlo, útulné zelené město, město Kišiněv , různých kostelů a starých klášterů, stunnign pohledy, krajiny, sovětské duchu Podněstří , výrazná malé vesnice a tak dále.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Vistorina Russu )
Rakousko je přesný země, kde každý i ten nejmenší koutek má něco zajímavého a hodné ukázat cestovatele. Rakouské lyžařská střediska jsou široce známé po celém světě, jako snowiest ty s nejlepší a nejrůznějších tratí. Kromě toho má každý někdy slyšel o nádherné hlavního města země, do města Vídně , o Salcburku a jeho jezery, Rakousko s starobylých hradů, muzeí, lahodné místní sladkosti a mnoha dalších památek. To jsou hlavní věci, které tato země tak zvláštní a že přitahuje tisíce zahraničních návštěvníků sem každoročně z celého světa.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Olga Korf)
Za prvé, Portugalsko může být spojena s bohatým historickým dědictvím, úžasné místní vína a jídla, hotely dokonalý, teplé příjemné klima, vysokou úroveň bezpečnosti a obrovské množství nabízených zábavy. Nezáleží na tom, pokud se chystáte k odpočinku na pláži, prozkoumat historická místa v zemi, potápění, objevovat jasný Portugalsko noční život, nebo jen ochutnat místní kuchyni a vynikající místní vína - Portugalsko nabízí to všechno! Návštěvě malebného Portugalsko měst Port, Braga , Funchal, Sintra a mnoho dalších s jedním ze soukromých průvodců TravelPapa to!


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Cris Fonte )

Mám zájem? Začít plánovat svou letní dovolenou dnes stránkách TravelPapa a našich soukromých průvodců. Je pouze potřeba se zeptat!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top