Objevte Maslenitsa s TravelPapa soukromých průvodců!

V současné době Ruská svátek Maslenitsa je považován za jeden z nejvíce radostné a chutných festivaly, věnovaná vítání jara.

Postupem času, starobylé tradiční svátek proměnil spoustu legrace a zábavy s tradiční hudbou, světlé, národní oblečení, více chutných jídel a samozřejmě, bliny - tradiční místní palačinky - kulaté, žluté a teplé jako slunce.
V rámci veselý svátek Maslenitsa jsou četné jedinečné zábavy nabízen Holday jeho návštěvníků a všichni zahraniční hosté, včetně tradičního sáňkování, zdobení jízda na saních s mnoha barevnými květy a luky a jeho koni, palačinky a další ochutnávka tradičních jídel, staré ruské tradice pěst boje, který byl velmi populární v místních vesnicích během starých časů a mnoho dalších zajímavých rituálů a tradic této nádherné akce.Rituály Maslenitsa jsou poměrně neobvyklá a zajímavá, protože symbolizují konec dlouhé zimě a rozloučení s touto chladném ročním období - všechny rituály v Holiday jsou věnovány vítání jara, nových začátků, otevírání nových jarních festivalů a obřady, které měli podporovat bohatou úrodu.
Letos se slavnostní Maslenitsa se slaví během týdne, počínaje od 20. února. Každý den slaví Maslenitsa je obvykle věnována samostatné speciální rituály tohoto starobylého dovolenou.
TravelPapa Private Tour Guides nabízí levné zájezdy a lety do Ruska , vlast dovolenou, takže si mohl prozkoumat jeho největší města a jejich nejoblíbenějších turistických pamětihodností, dozvědět se o místní zvyky, ochutnat tradiční palačinky, nabídku na rozloučení se dlouhé zimy a podílet se na hlavní události Maslenitsa - spalování slámy muže!
Ze všech místních výlety a exkurze v Rusku, které jsou nabízeny na internetových stránkách TravelPapa soukromé průvodců, náš tým zvolil tři nejzákladnější prohlídky s různou délkou trvání, které vám pomohou vědět lépe velkého ruského města, jako je například hlavním městě země, město Moskva nebo například St. Petersburg a vidět jejich hlavní pamětihodnosti a jedinečná místa na vlastní oči. Zkontroluj je!

Během prohlídky každý cestující dostane příležitost užít si a uvidíme úplně jiný pohled Petrohradu, včetně jeho skrytých dvorů a pasáží, uměleckých atiky, podzemní oblečením, ochutnávka autentických ruských koblihy, koláče a mnoho dalších věcí! Kromě toho, že prohlídka zahrnuje i návštěvu z nejoblíbenějších "tradičních" památek, jako je Zimní palác, letní zahrada, Hrad Mihailovsky a tak dále.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Elena Zaretskaya )
Navštivte krásné zážitky Moskvy celosvětově známou Rudého náměstí a všech jejích hlavních památek, včetně svatého Basila a katedrály Kazan, nula kilometrů, Státní historické muzeum a mnoho mnoho dalších věcí. Jo, a nezapomeňte, že mají přestávku na kávu v kavárně sovětských časů!


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Kristina Voytik )

Prozkoumejte samé srdce Petrohradu na pozvolnější tempo s místním průvodcem - Natalia Borisova ! Prohlídka zahrnuje historické centrum města vybírání hlavních světel a off-the-tepaného-path krás. Pozorování vycházka obsahuje téměř všechny hlavní petrohradské pamětihodnosti, jako je Palácové náměstí, Něvský prospekt, Ermitáže a jeho exteriéru, řekách a kanálech St.Petersburg, Katedrála sv Isaak je, bronzu jezdec, vnitřní nádvoří a tak dále.


(Foto: TravelPapa soukromé průvodcem Natalia Borisova)


Kromě obvyklých vyhlídkové pozorováním, bude možné vidět všechny živé tradice Maslenitsa jaru na vlastní oči, protože oslavy se konají zpravidla v samém centru ruských měst, na jeho náměstích a hlavních ulic, aby všichni mohl připojit k této veselé zábavy! Dostal inetersted? Zkontrolujte více nabídek v Rusku a jeho měst na www.travelpapa.com/privatetourguides~~pobj!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top