TravelPapa tým cestuje na sever

Dnes každý ví, že cestování je považována za hlavní zdroj inspirace Lidský, je nejlepší způsob, jak obohatit svou kreativitu a je vždy odpověď na všechny otázky.

Letos TravelPapa Team již navštívila Matka Nordic veletrhu cestovního ruchu 2017 v Helsinkách, hlavním městě Finska a dokonce měl malý výlet do Estonska , procházel ulicemi staré malebné Tallinn a vrátil se spoustou nových cestovních dojmů, světlé emocí a velmi užitečná zkušenost.


(Foto: TravelPapa Team)

Tallinn je poměrně malý, ale přesto historicky bohaté město, které má spoustu architektonického a kulturního památek. Staré Město je opravdu malý "středověký ostrov", která se nachází mezi moderními výškovými budovami a nákupních center. Jako hostující absolutně všech turistických objektů může trvat celý den, je to velmi důležité naplánovat svůj program v předstihu - to je důvod, proč se TravelPapa Team rezervované místní soukromou turistické průvodce a strávili celý den prozkoumávat půvabné staré město s jeho starobylými hradbami , drobné dlážděné uličky, mnoho-barevný budovy, unikátní obchody se zdobenými dveří a oken a že zvláštní středověkou atmosférou.


(Foto vyroben TravelPapa Team)

Poté, co byly prozkoumány všechny coziest ulice, nejmalebnějších pohledů fotografoval a tradiční suvenýry byly koupeny, TravelPapa tým dělal jejich cestu k druhému a hlavního cíle cesty v Helsinkách rovně přes Tallinn Seaport.


(Foto vyroben TravelPapa Team)

Hlavním cílem cesty TravelPapa Team byl na návštěvě Matka Nordic veletrhu cestovního ruchu, které se konalo v hlavním městě Finska , města Helsinky. Tato událost představuje velké fórum, které obsahují mnoho různých inspiračního obsahu, určené pro cestování a cestovního ruchu profesionálů, stejně jako pro profesionály, nějak souvisí s cestovními podniky. Fórum mířil k rozvoji oblasti cestovního ruchu ve Finsku a zároveň poskytuje mezinárodní firmy z celého světa s možností vzájemná setkání tváří v tvář v efektivním podmínkách a produktivní prostředí, podělit se o své pracovní zkušenosti a kontakty s sebou, zlepšit své dovednosti a rozvíjet své podnikání tím, že navštěvuje speciální setkání a semináře a poslouchat řečníky a zástupci fóra.


(Foto vyroben TravelPapa Team)

V letošním roce Matka Nordic Travel Fair byl větší než kdy jindy, takže TravelPapa tým měl možnost setkat se asi 182 cestovních obchodních zástupců z více než 50 zemí z celého světa v rámci dnů fóra a účastnit se všech potřebných akcí a prezentací.

Rok 2017 začal účinně a produktivně pro TravelPapa tým, takže bychom mohli náš projekt ještě lépe na našich soukromých průvodců a cestující a přinese ještě více pohodlí a radosti v naší spolupráci!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top