Hory dovolená s TravelPapa soukromých průvodců

Dovolená ještě není u konce!

I přesto, že vánoční svátky jsou u konce a nový rok teprve začal, to neznamená, že to není ten správný čas vybrat si svůj další cíl cesty, jak v zimě pokračuje a většina z cestujících (zejména ty nejzkušenější) touží léčit své zimní Wanderlust.
TravelPapa Private Tour Guides tým se podíval do těch horských turistických destinací, které nabízí našich soukromých průvodců z celého světa a zvolila pět nejatraktivnější zimní zákoutí strávit svoji dovolenou s rodinou a přáteli. Podívejte se na ně!

  • Nepál
Toto místo bude ideální nejen v případě, pokud hledáte vysokou sněhem pokryté vrcholky hor a pěkné sjezdovek, ale i pro ty cestující, kteří hledají těsné jednotě s přírodou, dech beroucím výhledem, nádherné krajiny a dlouhé , vzrušující pěší výlety. TravelPapa soukromý průvodce Nabin Devkota má rozhodně něco, co vás překvapí, včetně jeho Everest Panorama Trek , Everest Base Camp Trek , Manaslu expedice a mnoho dalších zájezdů, které jsou určeny pro ty zkušené cestovatele.


(Foto: soukromý průvodcovské Nabin Devkota )
  • Georgia
Jeden den prohlídka v Kazbegi , která se konala od místního soukromého průvodcem Mukhran Guliashvili je ideální šance pro všechny cestující vidět jeden z nejvíce dech beroucím výhledem gruzínské přírodě z asi 6000 metrů vysoko nad mořem, v celosvětovém měřítku známý Kavkaz, dosahují nejvyšší body v severovýchodní Georgii a dokonce ochutnat lahodné národní kuchyně.


(Foto: soukromý průvodcovské Mukhran Guliashvili )
  • Rakousko
Dobré momenty sdílet cestovní zážitky, učení se novým turistiku a cestování dovedností, získávání nových zkušeností a pocit absolutní svobody na vás čeká na " průzkum a radosti celého světa " turné, které se konalo od rakouského průvodcem TravelPapa je Agustin Torres. Je pouze potřeba se ho zeptat!


(Foto: soukromý průvodcovské Agustin Torres )
  • Arménie
TravelPapa soukromý průvodce Serzh Hovsepyan z Arménie nabízí sedm dní dlouhou túru , který zahrnuje navštěvující Kari jezero, starý klášter Geghard a Garni chrám a samozřejmě lezení Ajdahak Mountain a Mount Sragats - na 4090 metrů vysoký vrchol! Prohlídka zahrnuje ubytování, všechny potřebné přepravy, jídlo, výlety, spoustu zábavy a nezapomenutelných dojmů!


(Foto: soukromý průvodcovské Serzh Hovsepyan )
  • Chile
Jorge Barbero, zkušenosti soukromý průvodcem z Chile hledá skutečných průzkumníků, které jsou touha získat nové dojmy z pěší výlety do divoké přírody, lezení na zasněžené hory, putování podél nádherné Omora ethnobotanical zahradě, jízda na kajaku v Puerto Williams Bay a mnoho mnoho dalších vzrušujících věcí. Pokud hledáte pro dobrodružství - jste na správném místě!


(Foto: soukromý průvodcovské Jorge Barbero )

Mám zájem? Zkontrolujte ještě více výlety a nabídky, které poskytuje našich průvodců z celého světa na www.travelpapa.com/privatetourguides~~pobj!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top