Navštivte vánoční Štrasburku TravelPapa soukromých průvodců!

Po mnoho staletí již město Štrasburk je považována za hlavní vánoční čas v Evropě.

A není divu - protože to je přesné místo, kde jeden z prvních vánočních trhů se konala v roce 1570! Na první událost byla určena pouze pro místní řemeslníci, a poté, krok za krokem, různými obchodníky, obchodníky a jinými místními výrobci začali vstupovat do těchto slavnostních veletrhy každý rok.
V současné době je vánoční trh ve Štrasburku je považován za nejvýznamnější událost z celého města, protože více než 300 různých obchodů se připojuje na trhu prodat své vánoční dárky, tématické upomínkové předměty, vánoční hračky, místní, letní kuchyně a tradiční sladkosti. Celé město promění v jeden velký slavnostní pohádka s jeho zvláštní přehlídky, volně vánočních koncertů, různých představení, hudebníků, hrát vánoční písně z útulných ulicích Štrasburku a obrovské kluziště umísťuje přímo na náměstí města. A samozřejmě, hlavním symbolem Vánoc Štrasburku, který přitahuje stovky občanů i zahraničních návštěvníků tam každý rok - vánoční stromeček asi 30 metrů vysoká, který potřebuje dva týdny, aby se zdobí a která může být skutečně považován za pyšný vánoční vyhlídkové města.
Takže, pokud jste ve Štrasburku letošní Vánoce, budete pravděpodobně zajímalo, jaké jsou hlavní vánoční zábavy, které můžete tam najít? Zde je seznam věcí, které rozhodně by měly být zahrnuty ve své "must-do" seznamu:

  • Koupit nějaké tradiční dřevěné vánoční hračky a ručně vyráběné ozdoby vyrobené z barevné sklo, které byly provedeny ve Štrasburku vůbec poprvé v roce 1600 a od té doby jsou obvykle se prodávají na místních trzích dovolenou. To by bylo památný suvenýr ze svého výletu nebo pěkný malý dárek pro vaši rodinu a přátele.
  • Ochutnat vynikající místní kuchyni a různé tradiční vánoční jídla, zejména svařené víno s pomeranče a koření nebo vin chaud, jak místní říkají, tradiční Strasbourg koláč, Flammkuchen nebo "oheň koláč" (již se začal zajímat, viď ?) a nádherné místní sladkosti, jako je zázvor koláčky, tzv bredele a männele, sladké housky, vařené ve tvaru malých mužů.
  • Návštěva alternativní veletrh, který kombinuje street-umělecké výstavy a malý trh místních návrhářů a které se uskuteční výhradně v tomto roce.
  • Mají útulnou vánoční večeři v Petite France - nejkrásnější čtvrti města. Stačí si jen vybrat restauraci či kavárně rovně u kanálu a užijte si výhled!
  • Návštěva Německa a pak se vrátit do Francie, protože Strasbourg se nachází přímo na hranicích s Německem a je spojen se sousední zemi se zvláštním lávky pro pěší, takže je zcela legální, aby prozkoumala na druhý břeh Rýna a pak se vraťte ke svému Vánoční slavnosti ve Štrasburku.
  • Ochutnat vynikající místní vína s místním průvodcem na speciálních "alsaských vínech" soukromou prohlídku , která se konala jedna z TravelPapa soukromé průvodců Pieter Smits , kde budete mít možnost sledovat na vinná cesta Alsaska, při návštěvě málo místních francouzsky vinařství, ochutnávka všech úředních odrůd a získat spoustu zajímavých informací a nezapomenutelné dojmy!

Mám zájem? Návštěva TravelPapa soukromé průvodci webové stránky, aby se plánovat svou aktuální (nebo budoucích) cestu ještě lepší!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top