Dovolená v zasněžené Číně s TravelPapa soukromých průvodců

Zima je skoro tady!

Tak to je určitě čas učinit rozhodnutí o další dovolenou a jisté místo, kam se chystáte strávit zimní dovolenou s rodinou a přáteli, a kde budete přinášet své nové cestovní dojmy z. Nemám nějaké nápady ještě? A co Čína v letošním roce?
Vzhledem k obrovskému množství různých turistických atrakcí, které jsou rozloženy po celé zemi, Čína je považována v současné době jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací, jako je hrdým majitelem velkých moderních městech s vysokými mrakodrapy a malé tradiční vesnice se starobylými pagody a je také považován za vyhledávaným centrem z nejlepších středisek v oblasti zdraví zlepšování, vysoce kvalitních pláží a různých lyžařských středisek, které jsou určeny jak pro profesionály i pro začátečníky.(Foto: Samantha Song, soukromý průvodce z Číny)


Letos TravelPapa Private Tour Guides vybrala své nejlepší zimní zábavy v Číně, které vám pomohou, aby vaše zimní dovolenou nejvíce vzrušující a individuální jeden.
Jeden z největších zimních akcí, které se každoročně koná v Číně je Harbin Ice festival, který je obvykle rozdělena do čtyř částí a je držen na území obrovské ledové světě, vyrobené z různých ledových objektů, jasně osvětlené v noci. Mezi nejzajímavější věci o Harbin Ice festival je, že jeho led svět vypadá jinak každý rok a je to vždy překvapení, co je na vás čeká tentokrát. Chtěli byste vědět, co město Charbin se připravuje pro vás v tomto roce? Soukromé průvodce TravelPapa je Samantha píseň má některé zajímavé výlety, aby vám nabídnout a které vám pomohou získat co nejvíce dovolenou zkušenosti jak je to možné. Podívejte se na ně:

Soukromý prohlídka s profesionálním místním průvodcem, který se koná klimatizovaným a no-kouření vozidla, které si klade za cíl ukázat zimní krásy Harbin Ice World, svou jedinečnou architekturou a budov, zejména v nočních hodinách, kdy všechny jsou osvětleny stovky mnoha barevnými světly, které se budete cítit, jako byste se právě dostal do pohádky.


(Foto: Samantha Song, soukromý průvodce z Číny)

Kromě obvyklé procházky podél ulic Ledový svět, Samantha Song Vám nabízí hostující Ice festivalu, jeho sněhové sochy, ledové hrady a budov a živé noční show. Aby vaše návštěva pro vás vhodnější, je dokonce možné vybrat ty nejvhodnější pro vás délky zájezdu, v závislosti na čase se chystáte strávit v Číně a zvolit jednu, dvě, tři nebo dokonce čtyři dny Ice Festival Tour.

Jste fanoušek lyžování nebo jste prostě ještě sní naučit lyžovat? Čína v současné době může být skutečně považována za místo, které má všechny pěkné podmínky pro lyžování, a to jak pro profesionály i pro začátečníky. Proč ne vyzkoušet Yabuli lyžařském středisku tentokrát?

Snow Town je ideálním místem pro ty cestující, kteří hledají hor čistě bílý sníh, mrazivém vzduchu a všemi nejlepšími podmínkami pro sáně jízdy, lyžování, sněhové koule hrát a mnoho a mnoho dalších zimních večírků, protože čínský Snow Town je místo, kde se mohou v zimě trvat až 7 měsíců.


(Foto: Samatha Song, soukromý průvodce z Číny)


Mám zájem? Začít plánovat svou zimní dovolenou dnes a učinit z něj co nejvíce příjemný a památná jedna s TravelPapa soukromých průvodců!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top