Objevte Vánoční Vídeň s TravelPapa soukromých průvodců

Chrsitmas čas se blíží!

Jasná světla, mnoho barevné girlandy, červené vánoční koule a jiné živé dekorace jsou již visí na stromech a jsou zdobení ulic a budov, sníh je všude, nebo možná teprve začíná klesat a že zvláštní, vzrušující a slavnostní atmosféra je již ve vzduchu, na vás čeká v nejkrásnějších měst na světě. Každá cestovní cíl, který můžete někdy vybrat pro své zimní dovolené je již oblečený s nejlepším dekoracemi a oblíbené vánoční trhy se již začínají objevovat, osvětlená v nejjasnější a nejkrásnějších způsobem.
Ale mezi všemi možnými vánočních večírků, jeden z nejoblíbenějších je považován za návštěvu z celosvětově známých European vánočních trhů, protože to je přesně to místo, kde je možné nalézt kouzlo. Takže ... co Rakouska v letošním roce?

Počínaje od poloviny listopadu a města Vídně promění v jedné z nejkrásnějších a nejzářivějších místech, jako jeho ulice a náměstí promění na magické vánoční trhy. Jasná světla, tradiční místní pekárny, teplé nápoje a mnoho barevné ozdoby pomáhají vytvořit zvláštní atmosféru v celém městě a čekají na svých zahraničních návštěvníků, stejně jako veselé karuselu a zajímavých vánočních večírků a dílny pro děti.
Ale samozřejmě je celosvětově uznávaný vánoční trh je považována za hlavní turistickou atrakcí, která je obvykle umístěna přímo před zámkem Schönbrunn. Nabízí spoustu zajímavých věcí, které svým návštěvníkům, včetně různých tradičních vánočních sladkostí, pěkný upomínkových předmětů, ručně vyráběné ozdoby a rekreační dárky pro svou rodinu a přátele. Kromě toho zvláštní slavnostní atmosféra tohoto trhu je obvykle vytvořen pomocí četných koncertů a dalších rekreačních zábavy, včetně pestrý program pro děti, jako jsou vánoční dílny a mnoho mnoho dalších věcí. Ale konec Vánoc neznamená konec prázdnin atmosféry a oslavy, jako po vánoční čas je u konce, toto místo promění v novoročním trhu.
TravelPapa Private Tour Guides nabízí spoustu různých zimních zábavy a mezi nimi hostující z populárních vánočních trhů ve Vídni v rámci speciálního téma prohlídky, který se koná soukromým průvodcem TravelPapa je Orsolya Illes a která zahrnuje nejen návštěva tradičního trhu, ale také procházka ulicemi historických částí města, včetně obchvatu a jejích veřejných budovách, krásné katedrály svatého Štěpána, Hofburgu, jeho nádvoří a mnoho mnoho dalších zajímavých věcí.
Ale pokud si myslíte, že místní Vánoční trhy nebude stačit pro vás pocítit magickou atmosféru vídeňských prázdninových večerů, byste měli objevit ještě jednu zajímavou stránku tohoto města, protože je nejen považována za hlavní město hudby a vína, ale také kapitál sladkostí! TravelPapa se místního soukromého průvodce Ingrid Andrea Bagus bude nejen ukáže krásy Vídně, včetně Státní opery, Sloup Nejsvětější Trojice a dalších historických míst, ale také pomůže lépe poznat úžasně chutné místní sladkosti, jako Sachertorte nebo Apfelstrudel a bude jistě dělat chcete-li se vrátit do tohoto města. Jo a mimochodem, každý účastník dostane velký pytel čokolády, bonbóny a další zajímavé překvapení (takže není tak závažný důvod jít ? :)).
Mám zájem? Zahájení příprav pro vaše zimní dovolenou dnes a nechte si zobrazit více informací o těchto úžasných výlety na www.travelpapa.com/privatetourguides~~pobj !


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top