Odkryj Narodzenie Wiedeń z TravelPapa Private Tour Guides

Czas chrsitmas nadchodzi!

Jasne światła, liczne kolorowe girlandy, czerwone kulki Boże Narodzenie i inne żywe dekoracje są już wiszące na drzewach i dekorowanie ulic i budynków, śnieg jest wszędzie i, być może, dopiero zaczyna spadać, a specjalne, ekscytujące i świąteczna atmosfera jest już w powietrzu, czekając na ciebie w najpiękniejszych miast na świecie. Każdy cel podróży, które mogą kiedyś wybrać do zimowego wypoczynku jest już ubrany z jego najlepszych ozdób i popularne jarmarki bożonarodzeniowe są już zaczynają się pojawiać, oświetlony najzdolniejszych i najpiękniejszych sposobów.
Ale wśród wszystkich możliwych rozrywek Bożego Narodzenia, najbardziej popularny jest uważany za odwiedzenie ze światowej sławy rynkach Europy Bożego Narodzenia, a to jest właśnie miejsce, gdzie to jest możliwe, aby znaleźć magię. Więc ... co z Austrii w tym roku?

Począwszy od połowy listopada i miasta Wiednia zamienia się w jednej z najpiękniejszych i najwspanialszych miejsc, a jego ulice i place przekształcić magicznych jarmarki bożonarodzeniowe. Jasne światła, tradycyjne lokalnej piekarni, gorące napoje i wiele kolorowe ozdoby choinkowe pomagają stworzyć tę wyjątkową atmosferę w całym mieście i czekają na swoich gości zagranicznych, a także wesołej karuzeli i ciekawych zabaw choinkowych i warsztatów dla dzieci.
Ale, oczywiście, znany na całym świecie jarmark bożonarodzeniowy jest uważana za główną atrakcją turystyczną, która jest zwykle umieszczona na wprost Pałacu Schönbrunn. Oferuje on wiele ciekawych rzeczy dla swoich gości, w tym wielu tradycyjnych słodyczy Bożego Narodzenia, ładnych pamiątek, ręcznie robione ozdoby i wakacyjne prezenty dla rodziny i przyjaciół. Oprócz tego, specjalna świąteczna atmosfera tego rynku jest zazwyczaj tworzony przez licznych koncertach i innych imprezach wypoczynkowych, w tym bogaty program warsztatów dla dzieci, takich jak Boże Narodzenie i wiele wiele innych rzeczy. Ale koniec świąt nie oznacza końca wakacyjna atmosfera i świętowania, ponieważ po Boże Narodzenie jest skończona, to miejsce zamienia się w rynku noworocznym.
TravelPapa Private Tour Guides oferuje wiele różnych rozrywek zimowych, a wśród nich odwiedzanie popularnych targów bożonarodzeniowych w Wiedniu w ramach specjalnej trasy motyw, który jest w posiadaniu prywatnym przewodnikiem TravelPapa za Orsolya Illes i która obejmuje nie tylko wizyty na tradycyjnym rynku, ale również spacer ulicami historycznej części miasta, w tym obwodnicy i budynków publicznych, pięknej katedry św Szczepana, pałac Hofburg, jego dziedzińcami i wiele wiele innych ciekawych rzeczy.
Ale jeśli myślisz, że lokalne rynki świąteczne nie wystarczy, aby poczuć magiczny klimat wiedeńskich wieczorami wypoczynkowych, należy dowiedzieć się jeszcze jeden interesujący obok tego miasta, ponieważ jest nie tylko uznana stolica muzyki i wina, ale także stolica słodyczy! TravelPapa w lokalnym prywatnym przewodnikiem Ingrid Andrea Bagus nie tylko pokazać piękno Wiednia, w tym Opery Narodowej, kolumna Trójcy i innych miejscach historycznych, ale również pomoże lepiej wiedzieć o niezwykle pyszne lokalne słodycze, jak Sachertorte lub Apfelstrudel iz pewnością ułatwi chcesz cofnąć się w tym mieście. Aha, i przy okazji, każdy uczestnik dostaje wielki worek z czekolady, cukierki i inne ciekawe niespodzianki (więc nie jest to, że ważki powód, aby przejść ? :)).
Zainteresował? Zacznij przygotowuje dla swoich zimowych wakacji dziś i sprawdź więcej informacji o tych wspaniałych wycieczek na www.travelpapa.com/privatetourguides~~pobj !


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top