Šest důvodů k návštěvě Albánie během vaší příští dovolenou

Albánie je v dnešní době opravdu považován za jeden z nejvíce neprobádaných a tajemné země.

TravelPapa Soukromé Tour Guides vybráno 7 hlavních důvodů, proč byste měli vybrat tuto zemi jako svůj cíl pro vaši příští dovolenou:

  • Pobřeží
Všechny západní část země omývá Jaderské moře, se pomalu mění v Jónském moři blíže k jihu Albánie. Země má všechny pěkné podmínky pro odpočinek u moře a hlavní předností je reprezentována docela příjemné ceny, které jsou mnohem nižší než v ostatních zemích. Město Sarandë je ideálním místem pro všechny milovníky Jónské moře a město Durrës je hlavním centrem cestovního ruchu pro ty cestující, kteří hledají dovolenou na pobřeží Jaderského moře. Jeden zajímavější místní turistickou destinací je zastoupena města Vlorë, který se nachází na soutoku dvou moří a který má také pláží a hotely v poměrně dobré kvalitě.


  • hory
Vzhledem k tomu, albánské hory jsou považovány za hlavní prohlídka celého balkánského regionu, budou všechny milovníky turistiky a horolezectví zůstat spokojeni s hostující země. Pokud hledáte pro dech beroucím výhledem a krajinářský, musíte jít buď rovnou do malé místní vesnice, zvané Theth, nebo do města Valbone, která je obklopena velkou a naprosto malebném národním parku se stejným názvem ,
  • starobylá města
Na úžasně malebném starobylém města Berat a Gjirokastër se nestaly z nejoblíbenějších turistických destinací přesto, že je důvod, proč nebude splňovat velké davy turistů bloudění tam a bude schopen tiše obdivovat všechny krásy své antické architektury. Hlavní prohlídka Gjirokastër je krásné staré stavby a je to naprosto stojí za návštěvu město Berat pro své staré pevnosti, která se v současné době používá jednak jako turistické vyhlídkové a hotelem ve stejnou dobu. Jeden zajímavější starověký cíl je reprezentován městě Porto-Palermo, kde (pokud máte to štěstí) stará jízdenka sběratel bude jen vám klíč od své pevnosti.
Kde jinde na světě, budete mít možnost otevřít mnoho staletí let staré budovy sami ?!  • Žádné turistických davů
Hlavní výhodou, pokud návštěvu této země je, že nebudete mít k lokti si cestu přes obrovské davy hlasitých zahraničních cestovatelé. I přesto, že Albánie je velmi malá země, má velmi velký počet různých památek, které jsou rozesety po celém svém území a nebudete mít žádné problémy při jejich zkoumání. Není to dobrá zpráva?
  • Pohostinní místní občané
Místní obyvatelé jsou velmi pohostinní - a to i přesto, že albánský jazyk je velmi vzácné a je obecně používán pouze v rámci rozlohy země, všichni vám ochotně pomůže se všemi otázkami, které mohou dokonce mít, nebo alespoň bude snažit, i když nebude zcela rozumět tomu, co říkáte.
  • ceny
Jako Albánie se nestal dosud oblíbenou turistickou destinací, místní ceny jsou naprosto vyhovující a může být skutečně považován za jeden z hlavních důvodů pro návštěvu během vaší příští dovolenou, protože můžete těšit na velké, chutné pokrmy, ochutnat místní albánské vína, odpočinku v hotelech vysoce kvalitní přímo do centra města a různých jiných radostech života mnohem levnější než v sousedních zemích, jako je Řecko nebo Černé Hory.This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top