Sześć powodów, aby odwiedzić Albanię podczas następnej wakacje

Albania jest w dzisiejszych czasach naprawdę uważany za jeden z krajów najbardziej tajemniczych i niezbadanych.

TravelPapa prywatnych Przewodnicy wybrane 7 głównych powodów, dla których warto wybrać ten kraj jako miejsce docelowe podróży następne wakacje:

  • Nadmorski
Cała zachodnia część kraju jest myte przez Adriatyku, powoli zamienia się w Morzu Jońskim bliżej południowej Albanii. Kraj ten posiada wszystkie przyjemne warunki do odpoczynku nad morzem, a główną zaletą jest reprezentowany przez bardzo przyjemnych cenach, które są znacznie niższe niż w innych krajach. Miasto od Saranda jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników morza Jońskie i miasto Durrës jest głównym ośrodkiem turystycznym dla tych podróżnych, którzy szukają wypoczynku nad morzem Adriatyckim. Jednym z bardziej interesująca lokalna turystycznym jest reprezentowany przez miasto Vlora, który znajduje się na skrzyżowaniu dwóch mórz i który ma również plaże i hotele o dość dobrej jakości.


  • Góry
Jak Albański gór są uznawane za główny zwiedzanie całego regionu bałkańskiego, wszyscy miłośnicy wędrówek i wspinaczki górskiej pozostanie zadowolony z wizyty w kraju. Jeśli szukasz widoki zapierające dech w piersiach i krajobrazowy, trzeba jechać albo prosto do maleńkiej wiosce, zwanej Theth lub do miasta Valbone, który jest otoczony przez duży i absolutnie malowniczego parku narodowego o tej samej nazwie ,
  • Starożytne miasta
Te niezwykle malownicze starożytne miasta Berat i Gjirokastër nie stały się najbardziej popularnych miejsc turystycznych na razie, dlatego nie będzie spełniać tłumy turystów i wędrując nie będą mogli po cichu podziwiam wszystkie uroki swojej dawnej architektury. Głównym zwiedzanie Gjirokastër jest piękne stare budowle i jest to całkowicie warto odwiedzić miasto Berat jego dawnej twierdzy, która jest obecnie stosowana zarówno jako zwiedzania turystycznej i hotelu w tym samym czasie. Jeszcze jedna ciekawa starożytna docelowy jest reprezentowany przez miasto Porto-Palermo, gdzie (jeśli masz szczęście) kolektor stary bilet zostanie tylko daje klucz z ich twierdzy.
Gdzie indziej na świecie będzie miał szansę, aby otworzyć wiele wieków lat stary budynek siebie ?!  • Brak tłumów turystycznych
Główną zaletą, jeśli wizytę w tym kraju jest to, że nie będzie miał do łokcia drogę przez tłumy głośnych turystów zagranicznych. Mimo, że Albania jest to bardzo mały kraj, ma bardzo dużą liczbę różnych zabytków, które są rozłożone na całym swoim terytorium i nie będzie miał żadnych problemów podczas ich odkrywania. Czy to nie jest dobra wiadomość?
  • Gościnni mieszkańcy lokalne
Tutejsi mieszkańcy są bardzo gościnni - choć język albański jest bardzo rzadko i jest powszechnie używane tylko w obrębie powierzchni kraju, każdy chętnie pomoże Ci wszystkie pytania, które mogą nawet mieć, lub przynajmniej będzie próbował, nawet jeśli nie będzie w pełni zrozumieć, co mówisz.
  • ceny
W Albanii nie stała się jeszcze popularne wśród turystów, lokalne ceny nie są całkowicie satysfakcjonujące i może być rzeczywiście uważany za jeden z głównych powodów wizyty podczas następnej wakacje, jak można cieszyć się duże, smaczne posiłki, spróbować lokalnych win albańskim, odpoczynek w wysokiej jakości hoteli prosto w centrum miasta i różnych innych radości życia o wiele tańsze niż w krajach sąsiednich, takich jak Grecja czy Czarnogóry.This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top