12 způsobů, jak lépe cestovat po České republice

Mnoho cestovatelů lze říci, že byli do České republiky a prošel svými příjemnými ulicemi alespoň jednou, ale ne každý ví, skryté "tajné" míst v zemi, kde je možné cestovat zpátky v čase rovnou do středověku, najít poklady a real stříbrné mince, prozkoumat jeho vlastní Švýcarsko v nejlevnějších způsobů, a dokonce i získat možnost setkat skutečný duch!

Česká republika se v současné době představuje zemi příběhů, výborné pivo a malebné červeným obkladem, protože to je první věc, která upoutá oči cestujících, když se dostanou do země vůbec poprvé. Ale kromě toho, že je země z nejstarších měst, více středisek, staré hrady a dokonce i vlastní místní malé Švýcarsku. A další výhody, zastoupené krátké vzdálenosti, perfektní silnic a blízkost dalších oblíbených evropských zemí, včetně Německa, Rakouska, Slovenska a Polska, obrátit cestou do České republiky do začátku velké dobrodružství.Takže, jaké jsou věci, které vám mohou pomoci poznat Českou republiku lepší a které nejsou tak populární mezi průměrnými cestující?

 • Cítit duch starověku
Vzhledem k dávné a komplikovanou historii země, tam je poměrně velké množství různých starobylých hradů, zámků, měst, parků a muzeí, které jsou rozloženy po celém území země. Mezi hlavní turistické destinace mezi nimi jsou zastoupeny městech Brno, Vizovice a Olomouci, jeskynního systému Moravského krasu, úžasně krásné starobylé hrady Lednicko-valtického areálu, jejíž suterény držet dávné tajemství a velmi starých moravských místních vín, které mohou být chutnala a dokonce koupil všemi zahraničními návštěvníky.
 • Navštívit místní "malé Prague" dokonce ani opuštění země
Místní Město Olomouc je nejen považován za nejlepší místo pro všechny milovníky varhanní hudby nebo architektuře katedrál. Toto poměrně malé moravské město má opravdu velký počet nejrůznějších turistických zajímavostí, skoro stejně jako kapitál země a vzhledem k tomu, historická část města je součástí světového dědictví UNESCO. Nejrychlejší způsob, jak dostat město je buď vlakem, nebo autobusem z města Brna, protože to bude trvat jen asi 2-3 hodiny.
 • Poslechněte si největší varhany v celé střední Evropě

 • Návštěva Hradec Králové nebo hrad královny
Hradec Králové je jedním z nejstarších místních měst, která se rychle rozvíjí počínaje XIV-tého století, který dostal za svůj věhlas díky svému hlavnímu památek, gotický chrám Ducha svatého a úžasně lahodné místní pivo, což recept drženi jako tajemství pro již mnoho staletí. Kromě toho, že město přitahuje zahraniční návštěvníky díky své středověkého centra města s červenými střechami, černé kopulí, hlasitý zvonek a starobylé hodiny, které přinášejí svým návštěvníkům rovnou do XVIII-tého století.
 • Navštivte "Český ráj"
Borové lesy, křišťálově čistá jezera, skalní bludiště, jeskyně, kaňony, měst z kamene a starobylé hrady, že věž nad přírodních památek Českého ráje vysvětlit takové neobvyklé jméno tohoto národního parku a zdůvodnit ji úplně. Staré pevnosti, které jsou rozesety po celém národním parku pomáhají udržet tajemnou atmosféru této dech beroucí místě.

 • Dostat se do Letopisů Narnie
Dobrá zpráva pro všechny fanoušky filmu, jak je díky šťastné kombinaci okolností, film byl natočen v České republice, rovně na území svých národních parků, včetně Českého Švýcarska, Adršpachu a zámku Dobříš. Dále jen "Švýcarsko Bohemian" Národní park se nachází v nortern části země, blíže k hranici s Německem, a je skutečně považován za skutečný "perla" z České republiky, vzhledem k jeho malebné kaňony, skály a oblouky, příjemného borovicového lesy a jeho rozmanité obyvatelé, včetně mnoha vzácných ptáků a volně žijících druhů živočichů.
 • Najděte nejlepší pohled na Prahu
Celé město obecně představuje jednu obrovskou po památkách a mimochodem, město je poměrně velký, a jako každý cestovatel ví, že je lepší obdivovat velké pamětihodnosti z dálky. Nejlepší výhled na hlavní město země, lze nalézt na vrcholu mnoha věží, které jsou rozesety po celém městě (existuje více než 1000 věží obecně v Praze - lze si představit, že ?!), nebo z speciální pozorovací plošiny, umístěné v horách, které jsou okolní země.
Ale nejvyšší vyhlídková plošina hlavního města Prahy je Petřínská rozhledna, která je také považován za místní Eiffelovku Prahy a je umístěn na výšce asi 55 metrů. Je možné RACH v horní části věže, a to buď výtahem (který stojí další peníze), nebo lezení 299 kroků svých schodů pěšky. Mimochodem, budete mít nezapomenutelný výhled na konci.
Jo, a nezapomeňte o výhled na město, který otevírá ze strany řeky - je to nepochybně stojí za to vidět! • Seznamte se duch
Místní obyvatelé si myslí, že každý zámek by měl mít svůj vlastní duch, takže pojďme zmínit, že existuje asi 2500 hrady rozesety po celé zemi a (jak se říká), asi 100 skutečných duchy, obydlí v nich. Pokud hledáte opravdu napínavé emoce a nezapomenutelné dojmy, to je pro vás lepší jít do jedné z těchto letních noční prohlídky kolem jednoho z těchto hradů.
 • Cestovat zpátky do středověku
Každý června malé město Český Krumlov sahá rovnou do středověku a promění hlasité a veselé centru zábavy, rytířské turnaje, historické jarmarky, pikniky a středověké tradiční hudby. Každý, kdo obléká v tradičním oděvu a čeká na velké svátky ohňostroje, které skončí tento neobvyklý den.
 • Ochutnat lahodné místní kuchyni
 • Navštivte město Brno
Brno je populární pro své krásné a rozmanité výstavy a letních festivalů, které se konají zpravidla od června do září a Alternativa brněnských hudebních koncertů, kde jsou všechny místní moderní hudebníci reprezentují své umění.
 • Ochutnat místní pivo a vyberte si svou oblíbenou jednu
 • Udělat Praha "startovací bod" své velké dobrodružství
Česká republika má výbornou polohou přímo do středu Evropy, která je důvod, proč mnoho zkušených cestovatelů zkombinovat návštěvu této země se chystá do jiných zemí, včetně Německa, Rakouska, Francie, Belgie a dalších okolních zemí. Kromě toho existují speciální autobusy v Praze, které organizují několik dní výlety do sousedních zemí, jen aby se projít kolem a vidět všechny hlavní pamětihodnosti.
This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top