12 sposobów, aby podróżować po Czechach lepiej

Wielu turystów może powiedzieć, że zostały one do Czech i ruszył za pośrednictwem swoich przytulnych uliczek co najmniej raz, ale nie każdy wie, ukryte "tajne" miejsca w kraju, gdzie jest to możliwe, aby cofnąć się w czasie prosto do średniowiecza, znaleźć prawdziwe skarby i srebrne monety, odkrywania własnego Szwajcaria w najtańszych sposobów, a nawet uzyskać możliwość spotkać prawdziwego ducha!

Republika Czeska dziś reprezentuje kraj historii, pysznego piwa i malowniczej czerwonej dachówki, ponieważ jest pierwszą rzeczą, która przyciąga turystów oczy, kiedy się do tego kraju po raz pierwszy. Ale oprócz tego, że jest to kraj z najstarszych miast, wielu kurortów, starych zamków, a nawet własnej lokalnej maleńkiej Szwajcarii. I inne zalety, reprezentowane przez krótkich dystansach, doskonałych dróg i bliskość innych popularnych krajów europejskich, w tym Niemiec, Austrii, Słowacji i Polski, włącz podróży do Republiki Czeskiej na początku wielkiej przygody.Więc jakie są rzeczy, które mogą pomóc znają lepiej i Czechy, które nie są tak popularne wśród przeciętnych turystów?

 • Poczuj ducha starożytności
Ze względu na starożytnych i skomplikowanej historii tego kraju, nie jest to raczej ogromna liczba różnych starożytnych Zamki, miast, parków i muzeów, które są rozłożone na całym terytorium kraju. Do głównych celów turystycznych wśród nich są reprezentowane przez miasta Brna, Vizovicach i Ołomuńcu, system jaskiń Morawski Kras, niezwykle pięknych zabytkowych zamków Lednice-Valtice Complex, którego piwnice utrzymać starożytne tajemnice i bardzo starych morawskich lokalne wina, które mogą być smak, a nawet kupiony przez wszystkich gości zagranicznych.
 • Odwiedź lokalną "małą Praga" nawet nie opuszczania kraju
Lokalny miasta Ołomuniec uważany jest nie tylko najlepszym miejscem dla wszystkich miłośników muzyki organowej lub architektury katedry. To raczej małe Morawski miasto ma naprawdę dużą liczbę najróżniejszych zabytków turystycznych, prawie tak samo jak w stolicy kraju, a dzięki temu, historyczna część miasta znajdującego się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Najszybszym sposobem dotarcia do miasta jest albo pociągiem lub autobusem z Brna, a to zajmie tylko około 2-3 godzin.
 • Posłuchaj największych organów w całej Europie Środkowej

 • Odwiedź Hradec Kralove lub zamku królowej
Hradec Kralove jest jednym z najstarszych miast lokalnych, które rozwija się szybko, począwszy od XIV-tego wieku, która zawdzięcza swoją sławę ze względu na jego głównej zwiedzania, gotycka katedra z Ducha Świętego i niezwykle smaczne lokalne piwo, którego przepis jest utrzymywane w tajemnicy już od wielu stuleci. Poza tym, miasto przyciąga turystów zagranicznych ze względu na jego średniowiecznym centrum miasta z czerwonymi dachami, czarnymi kopułami, głośny dzwonek i starożytnego zegara, które przynoszą swoim gościom prosto do XVIII-tego wieku.
 • Odwiedź "Czeski Raj"
Sosnowe lasy, krystalicznie czyste jeziora, labirynty skalne, jaskinie, kaniony, miast wykonane z kamieni i starożytne zamki tej wieży nad zabytków przyrody Czeskiego Raju wyjaśnić taką niezwykłą nazwę parku narodowego i uzasadnić go całkowicie. Dawne twierdze, które rozprzestrzeniają się po całym parku narodowym pomagają utrzymać tajemniczą atmosferę tego zapierające dech w piersiach miejsce.

 • Nabierz Kronik Narnii
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów filmu, tak jak dzięki szczęśliwym zbiegu okoliczności, film został nakręcony w Republice Czeskiej, prosto na terenach parków narodowych, w tym Czeskiej Szwajcarii, Adrspach i zamku Dobříš. W "Czeska Szwajcaria" Park Narodowy położony jest w nortern części kraju, bliżej granicy z Niemcami, a jest naprawdę uważana za prawdziwy "skarb" w Republice Czeskiej, ze względu na swoje malownicze kaniony, skały i łuki, balsamiczny sosnowych lasy i jego różnorodnych mieszkańców, w tym wielu rzadkich gatunków ptaków i dzikich zwierząt gatunków.
 • Znajdź najlepszy widok na Pradze
Całe miasto w ogóle reprezentuje jeden ogromny zwiedzanie i, nawiasem mówiąc, miasto jest dość duże, a jak każdy podróżny wie, to lepiej, aby podziwiać wielkie zabytków z oddali. Najlepszy widok na stolicę kraju można znaleźć na szczycie licznymi wieżami, które są rozproszone po całym mieście (jest ich ponad 1000 wież w ogóle w Pradze - można sobie wyobrazić, że ?!), albo z specjalne platformy obserwacyjne, umieszczone w górach, które są wokół kraju.
Ale najwyższa platforma widokowa w Pradze jest Petrin Lookout Tower, który jest również uważany za lokalną Wieża Eiffla w Pradze i jest umieszczony na wysokości około 55 metrów. Możliwe jest RACH do górnej części wieży albo przez windę (których koszty dodatkowe pieniądze) lub wspinanie 299 etapy jego schodów na stopę. W każdym razie, dostaniesz się niezapomniany widok na końcu.
Aha, i nie zapomnij o widok na miasto, które otwiera się od strony rzeki - to bez wątpienia warto zobaczyć! • Spotkaj ducha
Miejscowi uważają, że każdy zamek powinien mieć swój własny duch, więc niech wspomnieć, że istnieje około 2500 zamków rozsianych po całym kraju i (jak mówią) około 100 prawdziwe duchy, mieszkanie w nich. Jeśli szukasz naprawdę ekscytujących emocji i niezapomnianych wrażeń, to lepiej, aby udać się do jednej z tych nocy letniej wycieczki po jednym z tych zamków.
 • Cofnij się do czasów średniowiecza
Co roku w czerwcu małe miasto Český Krumlov wraca prosto do czasów średniowiecza i zamienia się głośnym i wesołego centrum zabawy, turnieje rycerskie, targi, pikniki historyczne i średniowiecznej muzyki tradycyjnej. Każdy ubiera się w tradycyjne stroje i czeka na wielkie wakacje fajerwerki, które kończą się ten niezwykły dzień.
 • Smak pysznych dań kuchni lokalnej
 • Odwiedź Brna
Brno jest popularny ze względu na piękne i zróżnicowane wystawach sztuki i festiwalach, które odbywają się zazwyczaj od czerwca do września, a Alternativa Brno koncertów muzycznych, gdzie wszystkie lokalne współczesnych muzyków reprezentujących swoją sztukę.
 • Smak lokalne piwo i wybrać swój ulubiony
 • Bądź Pradze swojej wielkiej przygody "punktu startu"
Republika Czeska ma doskonałą lokalizację prosto w centrum Europy, dlatego wielu doświadczonych podróżujący połączyć zwiedzanie tego kraju będzie w innych krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Francji, Belgii i innych okolicznych krajach. Poza tym, istnieją specjalne autobusy w Pradze, które organizują kilka dni wycieczki w krajach sąsiadujących, tak aby chodzić i zobaczyć wszystkie główne zabytków.
This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top