Proč potřebujeme vlastní vodítko při zkoumání Francii?

A co všechno bychom měli zařadit do našeho "must-do" seznamu?

Jedinečnost každé země, města, regionu či obyvatelstvo je obvykle vznikají v důsledku jejich životní styl, sociální organizace, zvyky, vzdělávání, historie, architektura, hudba, různé druhy umění a samozřejmě přírodních krás. Všechny tyto věci tvoří národní charakter a zvláštní individuální atmosféru, že se setkáváme v každé zemi.
Každý roh Francii, dokonce nejmenší, nabízí svým zahraniční návštěvníci obrovské množství různých akcí a druhů zábavy, které reprezentují všechny kouzlo země. Hostující Francie budou zapůsobit i ty zkušené cestovatele jako každý může najít něco zajímavého individuálně pro sebe mezi všemi místními muzea, hrady, architektonických památek, divadel, výstav a historicky významných míst.Tak proč potřebujeme vlastní vodítko při cestování po Francii? V dnešní době, ne každý ví příliš mnoho o této profesi, ale to by vždy bylo skvělé jít na nové dobrodružství s průvodcem, který bude schopen vám říct tajemství a příběhy tamních míst ve svém rodném jazyce, takže budete ujít nejzajímavější fakta.
Cestují znamená nejen návštěvě nové, neprozkoumané před místech, ale také pocit hluboce jejich místní atmosféru a začíná plnit se svými místními životního stylu, zvyků, speciality a tradice. Soukromý příručka je vždy zájem o nejpodrobněji vyprávění o jeho / její vlasti, takže byste mohli získat co nejvíce dojmy, jak je vůbec možné, a aby země jste na návštěvě by zůstal ve svém srdci navždy.
Pracuje jako soukromý vodítko není improvizace a to není možné připravit cestu během jednoho večera před dnem exkurze. Aby se stal opravdu dobrý a kvalifikovaný odborník, soukromí průvodci jsou stále základní znalosti z geografie, historie, architektura, jazyky, fotografování, umění a mnoha dalších oblastech. Mají také praktikovat hodně, aby mohla být vždy schopni dát vám co nejvíce informací, jak je to možné, o veškerých okolí země, kulturního dědictví města, hodnota místních památek a historických míst a mnoho mnoho dalších věcí.
I když jde o exkurzi ve Francii, obzvláště v jeho hlavním městě, město Paříž, cestující mohou seznámit s architektonickými památkami země, které jsou považovány za hlavní poklad Francii a že jsou Katedrála v Chartres a Notre Dame.
Všude tam, kde cestovatel jde, potká obrovskou škálu různých druhů umění, tradice a moderny, reprezentovaný celosvětově známých památek Paříže, včetně Louvru, Triumfální oblouk, Opera Theater a Eiffelovy věže, která je dnes stala skutečným symbolem země.Národní i zahraniční hudby, divadla, umění a sochařství jsou prezentovány v asi 1000 muzeí v hlavním městě. Kromě toho více než 500 různých hudebních, gastronomické a jiné slavnosti se konají zpravidla ve Francii. To je důvod, proč nepochybně Francie může být považován za jeden z nejunikátnějších zemí světa, takže si každý může najít něco zajímavého tam individuálně pro sebe, například:

  • Old Plough Festival sdružuje hudebníky z celého Francii a mají možnost ukázat svůj talent v Bretagne.
  • Nebo například, populární místní jazzový festival, který bude sdružovat dokonce i lidi různých kultur a hovoří různými jazyky.
  • Karneval v Nice (která trvá 47 dní, mimochodem) ukazuje svým návštěvníkům veškeré gastronomické speciality ze země, národní oblečení, tanec a mnoho dalších unikátních francouzských věci.
  • Tour de France je "must-návštěva" věc pro všechny cyklisty, jak pro začátečníky i profesionály. Soutěž je následován malebným výhledem a krajiny, a to i když se jedná o poměrně tvrdý událost dává svým účastníkům nezapomenutelné dojmy.
  • Art-milovníci by měli kupovat "muzeum-pass" lístek, který dává možnost navštívit více než 50 muzeí v Paříži zdarma. Tam je také "City-pass" lístek, který je k dispozici v takových městech jako Lille, lev, Štrasburku a Marseille a který umožňuje navštívit hlavní kulturní, architektonické a historické pamětihodnosti v zemi.
  • Festival de Cannes by měly být rovněž zahrnuty do seznamu "nejlepších zábavy" ve Francii, protože dává každému příležitost uspokojovat své oblíbené celebrity v těch obvyklých místech města a přináší spoustu nových dojmů a jedinečný zážitek v zavazadlech cestujících, žije.

TravelPapa Guides nabízí různé výlety a exkurze po celé Francii a dokonce i pokud si nejste jisti, zatím co část země byste chtěli, aby prozkoumala, naši francouzští průvodci jsou vždy připraveni vám pomoci s výběrem! Takže ... kam bys jít jako první?

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top