Dowiedz się więcej o Tanzanii z TravelPapa Guides!

Najbardziej popularne rzeczy, które Tanzanii mogą być związane z są z śnieżnobiałe piaszczyste plaże, niezwykle piękny podwodny świat, liczne parki narodowe, ciekawe wycieczki oraz, oczywiście, Safari - ten "skarb" z atrakcji turystycznych kraju.

Mimo, że mieszkańcy są bardzo przyjazny, uśmiechnięty i pomocny, nie jest to zalecane dla podróżnych odejście od głównych ulicach miast, w celu uniknięcia ewentualnych problemów.
38% terytorium kraju składa się z terenów chronionych, fauna jest tu bardzo zróżnicowana i zawiera ogromną różnorodność gatunków zwierząt, które co roku przyciągają tysiące turystów i miłośników ekstremalnych "wycieczki" z całego świata. Tanzania zawiera 16 parków narodowych, w tym Ngorongoro Conservation Area, Gombe Stream National Park, Serengeti National Park, Lake Manyara National Park i, oczywiście, Kilimandżaro, który jest najwyższym szczytem Afryki i tak dalej.
Najbardziej popularne pamiątki wnieść do domu z Tanzanii są maski, statuetki lub figurki wykonane z hebanu, skóra, malachit lub szklanych paciorków, różne koszyki, bębny i oczywiście kawa.
Zaplanuj swoje następne przygodę z TravelPapa przewodników , aby uzyskać najbardziej niezapomniane doświadczenie podróży!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top