Znajdź swoją kubańską przewodnika prywatne z TravelPapa Guides

Republika Kuby jest uważane za największe karaibskiej wyspie z populacją około ponad 11 milionów ludzi.

W kraju, który jest zawsze zatłoczone z licznych turystów, zawsze wiąże się z niezwykle pięknych plaż, luksusowych hoteli i wielu sposobów rozrywki: począwszy od słynnych cygar i rumu i do nurkowania i snorkelingu w jednym z wielu nadmorskich kurortów w Jardines del Rey , w tym spacery na jachcie i tak dalej. Prawie cała Kuba reprezentuje jeden ogromny wybrzeża z dużą ilością nadmorskich kurortów. Bliżej środkowej części wyspy można znaleźć bardziej autentycznymi kubańskich miast i wsi, wypełnionej lokalnego kolorytu i zabytków historycznych.
Kuba nie jest dużym krajem, więc jeśli chcesz, możesz jechać na całej wyspie w ciągu zaledwie kilku tygodni. Transport publiczny nie jest na tyle rozwinięty, tutaj, i chociaż najpopularniejszy transportu jest autobus, to jest prawie niemożliwe, aby znaleźć każdy, ponieważ nie ma przystanków autobusowych i zawsze są zbyt zatłoczone z ludźmi. Im lepszy i najbardziej popularnym sposobem, aby zobaczyć wyspy jest wynajem samochodu. W celu poruszania się po wyspie mieszkańców zwykle ćwiczą autostopem.
Jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla turystów są tu lokalne plaże, które są również zawarte w liście najlepszych plaż na naszej planecie: są piaszczyste, czyste, wygodne, a co więcej, wszystkie one są komunalnych i zupełnie za darmo.
Kuba ma nie tyle zabytków, jak każdego innego kraju, ale mimo to główny "skarb" wyspy jest jego naturalne godne uwagi: malownicze krajobrazy, parki narodowe i niezwykle piękny podwodny świat - to co roku przyciągają tysiące turystów na Kubie.

Zacznij planuje następne wakacje z TravelPapa Guides !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top