Odkryj Kenii TravelPapa Guides!

Kenia to kraj w Afryce Wschodniej prosto na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego, który uważany jest za jeden z krajów najbardziej aktywnie rozwijających tym zakresie i liczy około 45 milionów ludzi.

Istnieją dwa języki urzędowe w Kenii: Kiswahili i angielskim. W każdym razie, wszystkie różne grupy etniczne zazwyczaj mówią własnymi językami ojczystymi w swoich społecznościach, a językami urzędowymi są często stosowane w celu komunikowania się z innymi populacjami. Język angielski jest również szeroko rozpowszechniona w szkołach, pomieszczeń handlowych i niektórych instytucji rządowych. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje około 69 języków, które są wypowiadane wokół Kenii.
Nairobi jest stolicą kraju, który jednocześnie jest uważany regionalnym centrum handlowym. Sektor usług, turystyka i rolnictwo są głównymi rozwijające się sektory i "siłą napędową gospodarki" z Kenii , które używane do eksportu kawy i herbaty do innych krajów, a które jeszcze nie tak dawno rozpoczął wywóz świeże kwiaty prosto do Europy.
Ciekawostką o Kenii jest to, że ma pewną kulturę, która mogłaby go zidentyfikować. Składa się z różnych zwyczajów i tradycji, zaczerpniętych z różnych kultur wielu społeczności w kraju. Tak więc, jednym z najbardziej popularnych populacji Kenii suahili niektóre społeczności Bantu i, oczywiście, kultura Masajów, co jest dość dobrze znane turystycznych.
Przyrody kraju jest bardzo zróżnicowana i co roku przyciąga wielu turystów tutaj, aby podziwiać dumę lwa, hipopotamy pływania, wspaniały różowe flamingi i wielu innych przedstawicieli fauny kenijskich. Już od około 15 lat, duże terytorium Kenii jest uważany za park narodowy, tak, w dzisiejszych czasach, każdy rodzaj polowania tutaj jest surowo zabronione.
Zainteresował? Zacznij planuje swoją kolejną przygodę z TravelPapa Guides!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top