Дізнайтеся більше про Камбоджі з TravelPapa Гіди

Камбоджа є країною з населенням більше 15 мільйонів чоловік, розташований в південній частині півострова Індокитай в Південно-Східній Азії, яка розділяє її кордону з В'єтнамом на сході, з Таїландом на північному заході, з Лаосом на півночі з країна. На південному заході Камбоджі також межує з Сіамської затоки.

В даний час він став одним з найпопулярніших туристичних напрямків, так що все мандрівники , які хочуть , щоб додати деякі екзотичні речі , щоб їх азіатського канікули приїжджають сюди щороку з усього світу. Пляжі тут ніколи не поступаються пляжах Таїланду або В'єтнаму; тим НЕ менш дороги тут, наприклад, трохи гірше. У всякому разі, найпривабливіше для туристів тут камбоджійські ціни , які відіграють одну з найважливіших ролей у виборі майбутньої призначення ( за винятком thу дивно красиві пам'ятки, звичайно ж ).

Головні пам'ятки з Камбоджі включають в себе безліч стародавніх храмів, які розкидані по всій країні. Це дуже важливо не забувати , як для чоловіків і жінок , щоб покрити свої коліна і плечі і мають непокритою головою при вході в храм для того , щоб поважати місцеві традиції.

Найпопулярніші "потрібно обов'язково оглянути" місця Камбоджі є гори кардамон, Ангкор Temple, Королівський палац, острів Кролика, пляж Сіануквіль, Koh Розі Island і т.д., місця , які залучають всіх любителів екзотичних речей з усього світ. Так що якщо ви коли - небудь в Камбоджі, не забудьте включити ці місця в вашому "повинен йти" список.
Камбоджа не можуть бути включені в список "найбезпечніших країн», але
, тим НЕ менш, є багато ıA поліції, яка завжди готова підтримувати порядок в містах. Навіть якщо це не рекомендується для туристів , щоб ходити в поодинці ночами і мати свої паспорти, велику суму грошей , або будь-які інші цінні речі в своїх мішках. До того ж, що краще завжди мати копію паспорта або картки в готелі під час прогулянки по місту. Як правило , не існує ніяких проблем з пошуком транспорту в Камбоджі, так як таксі є досить дешево і досить комфортно і , крім того, ви також можете скористатися послугами trishaws - спеціальний місцевий транспорт, який являє собою триколісний транспортний засіб широкого поширення в цих областях.
До сих пір не знаю , куди йти? Почніть планувати свою наступну поїздку з TravelPapa гідів!This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top