Dowiedz się więcej o Kambodży z Travelpapa Guides

Kambodża jest krajem o populacji ponad 15 milionów ludzi, znajduje się w południowej części Półwyspu Indochińskiego w Azji Południowo-Wschodniej, który dzieli swoje granice z Wietnamem na wschodzie, z Tajlandii, w północno-zachodniej, w Laosie, w północnej części kraj. W południowo-zachodniej Kambodży jest również graniczy z Zatoki Tajlandii.

Obecnie stało się jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych, więc wszystkie podróżujących, które chcą dodać trochę egzotyczne rzeczy do swojej azjatyckiej wakacje przychodzą tu co roku z całego świata. Plaże tutaj nie zawsze ustąpić plażach Tajlandii czy Wietnamu; niemniej jednak drogi tutaj, na przykład, są trochę gorsze. W każdym razie, najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem dla turystów są tu Kambodży ceny, które odgrywają jedną z najważniejszych ról w wyborze przyszłego przeznaczenia (z wyjątkiem thу zadziwiająco pięknych zabytków, oczywiście).

Główne Atrakcje Turystyczne z Kambodży zawierać wiele starożytnych świątyń, które są rozproszone po całym kraju. To bardzo ważne, aby nie zapomnieć, zarówno dla mężczyzn i kobiet, aby pokryć swoje kolana i ramiona i mieć ich głowy odkryte podczas wchodzenia do świątyni w celu zachowania lokalnych tradycji.

Najpopularniejsze "must-see" miejsca Kambodży są góry kardamon, Angkor Temple, Pałacu Królewskiego, Rabbit Island, plaża w Sihanoukville, Koh Rog wyspie i itp, miejsca, które przyciągają wszystkich miłośników egzotycznych rzeczy z całego świat. Więc jeśli kiedykolwiek będziemy w Kambodży, nie zapomnij, aby objąć te miejsca w swoim "musi-go" listy.
Kambodża nie mogą być zawarte w liście "najbezpieczniejszych krajów", ale mimo to, nie ia dużo policji, który jest zawsze gotowy, aby utrzymać porządek w miastach. Nawet jeśli nie jest to zalecane dla turystów chodzić sam w nocy i mają swoje paszporty, dużą kwotę pieniędzy lub innych cennych rzeczy w swoich torebkach. Poza tym, że lepiej, aby zawsze mieć kopię paszportu lub karty zdjęcie podczas spaceru po mieście. Z reguły nie ma problemu z poszukiwaniem transportu w Kambodży, a taksówki nie jest dość tani i dość wygodne, a poza tym, można również skorzystać z usług trishaws - Special transportu lokalnego, co oznacza pojazd trójkołowy szeroko rozpowszechniony w tych obszarach.
Nadal nie wiem, gdzie się udać? Zacząć planować kolejną podróż z TravelPapa Guides!This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top