Нові рейси з Lufthansa!

Lufthansa вводить нові зимові польоти і поліпшені літаки.
Luftahansa тепер буде виконувати рейси на острів Мадейра також відомий як '' Острів Квітка ", це буде щотижневий прямий рейс з Франкфурта в Фуншал. Політ буде працювати , починаючи з 5 - го листопада, в основному тому , що Мадейра користується популярністю в зимовий період з - за його м'який клімат , який якраз для тривалих прогулянок, походів і сходжень монтажу. Таким чином, пасажири можуть вже замовити квитки на літак з Франкфурта в Мадейра, відвідавши TravelPapa.com.

Lufthansa збирається забезпечувати польоти до протилежним типом призначення, вони збираються працювати безпосадочні рейси до Лапландії. Щоб бути точним, рейси з Франкфурт в Tomso (Норвегія) знімуть щосуботи працює в 26 листопада 2016 року і пасажири матимуть можливість літати нон-стоп рейс з Франкфурта в Ивало (Фінляндія) з 17 - го грудня 2016 року також щосуботи.

Ще одна новина полягає в тому, що Lufthansa є вставка 10 нових літаків A350-900s на маршрут неба між Мюнхеном і Делі і Мюнхен в Бостон. При бронюванні рейс з Мюнхен в Делі пасажиру буде мати шанс випробувати збільшену кімнату і комфорт на борту, корисливий зона харчування в бізнес - класі і оновлені місця з більш широкими моніторами в економ - класі. Книга Lufthansa рейси по TravelPapa.com!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top