Nowe loty z Lufthansą!

Lufthansa wprowadza nowe zimowe loty i lepsze samoloty.
Luftahansa będzie teraz obsługiwać loty na Maderze znany również jako '' Flower Island ", będzie to cotygodniowe bezpośredni lot z Frankfurtu do Funchal. Lot będzie działać począwszy od 5 listopada, głównie dlatego, że Madera jest popularny w okresie zimowym ze względu na swój łagodny klimat, który jest po prostu prawo do długich spacerów, wędrówek i wspinaczki montażowej. Dlatego pasażerowie mogą już zarezerwować bilety lotnicze z Frankfurtu do Madery odwiedzając TravelPapa.com.

Lufthansa zamierza dostarczyć loty do przeciwnego rodzaju przeznaczenia, mają zamiar wykonywać loty non-stop do Laponii. Aby być precyzyjnym, loty z Frankfurt do Tomso (Norwegia) odbędzie się w każdą sobotę działające w dniu 26 listopada 2016 roku i pasażerowie będą mogli latać non-stop lot z Frankfurtu do Ivalo (Finlandia) od 17-go grudnia, 2016 również w każdą sobotę.

Kolejną wiadomością jest to, że Lufthansa jest wstawianie 10 nowych samolotów A350-900s do nieba trasie między Monachium i Delhi i Monachium do Bostonu. Rezerwując lot z Monachium do Delhi pasażer będzie miał szansę na przeżycie powiększony pokój i komfort na pokładzie, self-obsługujących obszar żywności w klasie biznes i odnowione fotele z szerszymi monitorach w klasie ekonomicznej. Książka Lufthansa loty na TravelPapa.com!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top