50% знижки на квитки! Air

Etihad Global Sales хостів знижки до 50% від економ і бізнес-класу.
Etihad Airways , національний перевізник ОАЕ, пропонує своїм пасажирам знижку до 50% від економ - класу і бізнес - класу. Основна мета цього, Etihad стверджує, щоб дати своїм клієнтам можливість літати більше протягом осені, і збільшити доходи в жовтні і листопаді.

Etihad авіакомпанії розраховують отримати більшу віддачу від цієї пропозиції зі значною знижкою і тривалий період подорожі в 2017. Таким чином, пасажири не повинні коливатися і використовувати цю пропозицію і книги з знижкою авіаквитків на TravelPapa.com.

Провідна авіакомпанія в світі пропонує світ досвіду по дивним цінами! Скористайтеся цими дивовижними тарифами, які пропонують знижки до 50% від базових тарифів в бізнес-класі і економ-класу.

Продаж авіаквитків триватиме до 6 - го вересня 2016 г. Період подорожі для цих дивовижних тарифів авіакомпаній почнеться в 18 вересня 2016 року і завершиться в 30 червня, 2017. Ці боротися знижки дійсні для класів Z, W в бізнес - класі і T, E, U, V в економ-класі. Маршрут неба для цих тарифів авіакомпанії повинні початися в США і закінчуватися в будь-яких EY Networks.

Поспішайте і забронювати авіаквитки зі знижками в даний час на TravelPapa.com!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top