50% zniżki na bilety lotnicze!

Etihad Globalnej Sprzedaży gospodarze zniżki do 50% taniej w gospodarce i Business Class.
Etihad Airways , narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich, oferuje swoim pasażerom rabat do 50% zniżki w klasie ekonomicznej i Business Class. Głównym celem tego, Etihad twierdzi, ma dać swoim klientom możliwość latania bardziej jesienią i do zwiększenia przychodów w październiku i listopadzie.

Etihad lotnicza spodziewać się dużego zwrotu z tej oferty znacznego dyskonta i dłuższy czas podróży w roku 2017. W związku z tym pasażerowie nie powinni się wahać i wykorzystać tę ofertę i bilety lotnicze książki dyskontowane na TravelPapa.com.

Wiodących na świecie linii lotniczych oferuje świat niezwykłych przeżyć w taryfach! Skorzystaj z tych niesamowitych taryf oferujących rabaty nawet do 50% taniej taryfy podstawowej w klasie biznes lub ekonomicznej.

Sprzedaż biletów lotniczych potrwa do 6 września 2016 roku termin podróży dla tych niesamowitych taryf lotniczych rozpocznie się w dniu 18 września 2016 roku, a zakończy się 30 czerwca 2017. Są walczyć rabaty obowiązują dla klas Z, W w klasie biznes i T, E, U, V, w klasie ekonomicznej. Trasa nieba dla tych taryf lotniczych musi rozpocząć się w USA, a kończy się w każdym EY Networks.

Pospiesz się i zamów bilety z zniżki lotnicza teraz TravelPapa.com!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top