Відкрийте для себе таємниці Мексики з TravelPapa Гіди

Мексика є яскравим поєднання іспанських, індійських і Карибських культур.

Прекрасні пляжі, стародавні пам'ятники загадкових цивілізацій, підводне плавання, текіла, смачну кухню і помішуючи музика - що перші речі, які приходять на думку, коли ви чуєте про цю чудову країну, яка має неймовірно велику кількість різних історичних і природа пам'ятки.
Всі основні туристичні напрямки з Мексики в цілому можуть бути розділені на дві частини: перша представлена ​​довгими піщаними пляжами, висока якість розкішних, смачні страви місцевої кухні і численні курорти, де ви можете насолодитися плавання, підводне плавання, серфінг і будь-який інший туристичні розваги; друга частина представлена ​​історичних місцях країни, в тому числі стародавніх пам'ятників, які нагадують нам про таємничу старої цивілізації майя.
Таско дуже мальовниче місто Мексики , який цікавий своїми вузькими вуличками і будинками, які по- , як і раніше заповнені колоніальної атмосферою старих часів.
Ще один дуже цікавий огляд визначних пам'яток Мексики, який призначений в основному для дітей представлена ​​розважальним центром Kidzania, який являє собою зменшену копію реального міста з усіма його будівлями, магазинами, театрів і зупинок громадського транспорту. Діти мають можливість провести там цілий день грати, вибираючи один з декількох запропонованих "професій".
Перелік інших великих міст Мексики включає в себе такі міста , як Пуебла, Монтеррей, Меріда і Гвадалахарою, де кожен відвідувач з іншої також можуть знайти що - то цікаве для себе.
Зацікавилися? Почніть планувати свій мексиканський відпустку з TravelPapa приватних гідів!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top