Odkryj tajemnice Meksyk TravelPapa Guides

Meksyk jest żywe połączenie kultur hiszpańskich, indyjskich i Karaibów.

Idealne plaże, zabytki tajemniczej cywilizacji, nurkowanie, tequila, wyśmienitą kuchnię i mieszając muzycznych - to są pierwsze rzeczy, które przychodzą do głowy, gdy słyszysz o tym wspaniałym kraju, który ma bardzo dużą liczbę różnych historycznych i Atrakcje Turystyczne przyrody.
Wszystkie główne cele turystyczne z Meksyku można ogólnie podzielić na dwie części: pierwsza z nich jest reprezentowana przez długie, piaszczyste plaże, wysokiej jakości hotele luksusowe, smaczne dania kuchni lokalnej i liczne ośrodki, gdzie można cieszyć się nurkowania, nurkowanie, surfing i każdy inny rozrywek turystycznych; Druga część jest reprezentowana przez historycznych miejsc w kraju, w tym zabytków, które przypominają nam o tajemniczej starej cywilizacji Majów.
Taxco jest bardzo malownicze miasto w Meksyku , który jest interesujący dla jego dawnych uliczek i budynków, które są wciąż wypełnione kolonialną atmosferę dawnych czasów.
Innym bardzo interesującym zwiedzanie Meksyku, który przeznaczony jest głównie dla dzieci, jest reprezentowany przez centrum rozrywki Kidzania co oznacza mniejszą kopię prawdziwego miasta z wszystkimi jego budynków, sklepów, teatrów i transportu publicznego. Dzieci mają możliwość spędzić tam cały dzień grać, wybierając jeden z wielu oferowanych "zawodów".
Lista innych dużych miastach Meksyku obejmuje takie miasta jak Puebla, Monterrey, Merida i Guadalajarze, gdzie wszyscy goście zagraniczni mogą również znaleźć coś ciekawego dla siebie.
Got zainteresowany? Zacząć planować swoje wakacje z Meksyku TravelPapa Private Tour Guides!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top