Aвіаційні послуги Luftahansa Group

Luftahansa Group може запропонувати практично будь-який напрямок польоту для своїх пасажирів

Авіакомпанії групи є Austrian Airlines, Brussels Airlines , Eurowings, Lufthansa і SWISS надають безліч зручних маршрутів польоту для своїх лояльних пасажирів , які летять для бізнесу та відпочинку цілей.Влітку 2016 група представила один з найбільш широко в межах кількості рейсів в світі, близько 23140 рейсів в тиждень. В основному концентратори, як Франкфурт, Мюнхен, Цюріх, Відень і Брюссель беруть участь в обслуговуванні всі ці польоти.

Цього літа Lufthansa стала першою європейською авіакомпанією, щоб управляти безпосадочний переліт між Сан-Хосе, Каліфорнія і Франкфурті, Німеччина. Таким чином, Європейський пасажир може забронювати безпосадочний рейс з Франкфурта в Сан - Хосе , штат Каліфорнія онлайн на TravelPapa.com.


Austrian Airlines діють щоденні рейси в багато пункти призначення в Північній Америці. Ви можете замовити квиток на літак з Відня в Нью - Йорку, рейси з Відень в Майамі готові замовити , а також. AA також забезпечує сильні послуги Азії, у них є рейси з Відень до Пекіна, Шанхаю, Бангкок і Токіо. Пасажири можуть також замовити п'ять щотижневих рейсів з Відень в Гонконг.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top