Luftahansa Grupa usługi lotnicze

Luftahansa Grupa może zaoferować prawie każdy cel lotu dla swoich pasażerów

Linie lotnicze grupy są Austrian Airlines, Brussels Airlines , Eurowings, Lufthansa i SWISS świadczą liczne trasy lotu wygodne dla swoich lojalnych pasażerów, którzy latają w celach służbowo.Lato 2016 Grupa warunkiem jednym z najbardziej szerokim zakresie liczby lotów na świecie, około 23.140 lotów tygodniowo. Głównie piasty jak Frankfurt, Monachium, Zurychu, Wiedniu i Brukseli są zaangażowane w obsługujących te wszystkie loty.

Tego lata Lufthansa stała się pierwszą europejską linią lotniczą, która działa lot non-stop pomiędzy San Jose w Kalifornii i Frankfurcie, Niemcy. Dlatego Europejski pasażer może zarezerwować lot non-stop z Frankfurtu do San Jose w Kalifornii online w TravelPapa.com.


Austrian Airlines działają codzienne loty do wielu miejsc w Ameryce Północnej. Można zarezerwować bilet lotniczy z Wiednia do Nowego Jorku, lot z Wiednia do Miami są gotowe do sędziego, jak również. AA zapewnia również silne usług do Azji, mają loty z Wiednia do Pekinu, Szanghaju, Bangkoku i Tokio. Pasażerowie mogą także zarezerwować pięć lotów tygodniowo z Wiedeń do Hong Kongu.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top