Loty do Grecji

Loty do Grecji latem 2016 z członkami Star Alliance!

członkowie Star Alliance mają prawo uważać się jako numer jeden lotnicza joint venture świadczeniu usług lotniczych do Grecji i jej wysp, działa ponad 250 lotów tygodniowo.

United Airlines , Air Kanada, Lufthansa Niemiecki Airlines, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Edelweiss Air jesteśmy dumni mogąc zaoferować bilety lotnicze do Grecji.Te połączone linie lotnicze oferują ponad 100 lotów tygodniowo do stolicy Grecji, Atenach tego lata 2016 Air Canada są co ułatwia ich latające pasażerom dostać się do Grecji, dostarczając 7 non-stop loty z Toronto do Aten i 4 loty z Montrealu do Aten. United Airlines są dumni w obsłudze 7 non-stop loty z Newark do Aten.

One-Zatrzymuje loty są obsługiwane przez Lufthansa odchodząc we Frankfurcie z przybyciem w Atenach, a latanie z Monachium do Aten. SWISS sprzedają swoje bilety lotnicze dla pasażerów latających z Zurychu do Aten , a pasażerowie mogą zarezerwować bilety lotnicze z Genewa do Aten.

Oprócz służenia czterech członków główne koncentratory Star Alliance służą 21 popularnych greckich odbiorców z wielu miast Europy Zachodniej.

Pasażerowie loty z Niemiec może wygodniej latać z Dusseldorfu do Heraklionu lub zarezerwować bilety z Berlina do Heraklionu, które można znaleźć na TravelPapa.com.

Pasażerowie loty z Austrii, mogą zrelaksować się na lot non-stop z Wiednia do Salonik, i są w stanie zarezerwować bilety lotnicze z Wiednia do Korfu i Rodos.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top