Przeglądaj Stanach Zjednoczonych z TravelPapa Guides!

Ameryka reprezentuje ogromny obszar, który znajduje się prosto między dwoma oceanami i zawiera dwa MAINLANDS Ameryce Północnej i Południowej, a wiele różnych wysp z dużym Grenlandii do maleńkiej Martynice.
Ameryka turystyczny może być opisany jako żywy i zróżnicowany kraj i to bardzo trudno powiedzieć, jakie są pierwsze rzeczy, które każdy powinien odwiedzić podczas pobytu tam. W kraju jest tak duża, że ​​każdy może znaleźć absolutnie wszystko mogą nawet tam wyobrazić.
Najważniejsze rzeczy, które przyciągają turystów tu rocznie z całego świata jest jego charakter i Atrakcje Turystyczne historycznych, a poza tym, doskonałych warunków do nauki języków obcych, zwłaszcza angielskiego i turystyki kulturowej. Aha, i nie zapomnij o białych, piaszczystych plaż i niekończące oceanu w niektórych obszarach!
Do najbardziej popularnych celów turystycznych w kraju są: USA , Meksyku, Brazylii i Argentynie, Peru i Chile, Wenezueli i Boliwii. Wszyscy goście zagraniczni mogą znaleźć niezwykle dużą liczbę różnych doświadczeń turystycznych, takich jak oglądanie Niedźwiedzie grizzly w Parku Narodowym Yellowstone, podziwiać widoki zapierające dech w piersiach Wielkiego Kanionu, zaryzykować w jednym z licznych kasyn w Las Vegas, smak ostre potrawy meksykańskie, zwiedzanie starożytnych cywilizacji Majów, odpoczywać na plażach Rio i nauczyć się tańczyć tango na ulicach malowniczej Argentynie.
Zacznij planować swoje amerykańskie przygody dziś TravelPapa Guides!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top