SWISS oferuje usługi premium

Swiss International Air Lines udowadniają, że są jedną z najlepszych linii lotniczych.

Jeśli lecisz z SWISS używać ich wygodną usługę na swojej stronie internetowej https://www.swiss.com/ru/en/book/swiss-choice . Istnieje pasażer może wynająć samochód, czekolady i szampana, zamów książkę dodatkową sztukę bagażu, rezerwat preferowane miejsc na statku powietrznym lub uaktualnić swoją kabinę samolotu Swiss Business i SWISS First. Wszystkie te rozwiązaniem są łatwo przejść na tej jednej stronie poświęconej SWISS oferty Choice.SWISS Z radością informujemy, że stały się pierwszą linią lotniczą na świecie, właścicielem 30 typu Bombardier Seria C 100 i C Series 300 samolotów. Seria C samolotu jest znany jako najbardziej innowacyjnego samolotu. SWISS planuje używać go na europejskich trasach lotów głównie zamiast Avro RJ100.

Innowacje na tym samolocie robią pasażerów do wyboru SWISS i doświadczenie komfort nowych funkcji.
Innowacje są następujące: Większa okna, które poprawia widok i pozwala więcej promieni słonecznych do kabiny. Więcej ekranów cyfrowych nad każdym rzędzie siedzeń. Powiększona przestrzeń dla bagażu podręcznego pasażera. Lepsza wentylacja to automatycznie ustawia się w zależności od liczby pasażerów na pokładzie. Tabela obsługa jest złożona w środku, co daje więcej miejsca na kolana.

Samolot został zainstalowany z bardziej silnika środowiska, który wytwarza mniej hałasu. Masa samolotu została zredukowana do jednej tony i poprawy aerodynamiki.

Aby korzystać z tej innowacyjnej samolot, zarezerwować lot ze Szwajcarską w sprawie Travelpapa.com.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top