Odkryj cuda Indiach TravelPapa Guides!

Tajemniczy i mądry Indie są reprezentowane przez doskonałych plaż Goa i Kerala, kolorowe Delhi, malowniczych Himalajów, zabytkowej architektury, zapierające dech w piersiach przyroda, wycieczki jogi i wielu innych rzeczy.
Indyjskiego wybrzeża, które w ogóle jest około 6000 metrów długości, mogą być uważane za naprawdę dumnym właścicielem najpiękniejszych plaż na całym świecie. Najbardziej popularne ośrodki plażowe, które są znane ze swoich stron znajdują się w Goa, Kerala i Bombaju.
Istnieje ogromna liczba licznych zabytków, a każdy z nich jest warte zobaczenia i wyjątkowy na swój sposób. Radżastan, położone w zachodniej części kraju, słynie z historii wojskowości i licznych starożytnych fortec. Wśród dużej pustyni Thar, powstały liczne starożytne cywilizacje i powstały unikalne miasta Jaipur, Udaipur i Jodhpur.
Innym popularnym miejscem turystycznym jest małe malownicze miasteczko Orchha, który ma więcej zabytków niż w jakimkolwiek innym dużym mieście. Istnieje wiele starożytnych świątyń, grobowców, wspaniałych pałaców, słynnej świątyni Wisznu i tak dalej.
Varanasi jest najbardziej święte i starożytne miasto Indii, znajduje się w centrum handlowym w rzece Ganges. Oprócz różnych zabytków historycznych, istnieje wiele malownicze rezerwaty przyrody i parków narodowych w jego otoczeniu, gdzie można obserwować dzikie tygrysy w ich naturalnym środowisku.
Kerala jest idealnym miejscem dla tych podróżnych, które są tęsknota, aby przejść na przygodę w dżungli, aby odwiedzić parki narodowe i plantacje, i, oczywiście, liczne jeziora, góry i nadmorskich kurortów.
Najbardziej popularne pamiątki przywrócić domu z indyjskiej przygody są różne materiały, łącznie z kaszmiru i jedwabiu, tradycyjne lokalne stroje, jak sari, lokalnych ręcznie robionej biżuterii, indyjskiej herbaty, różnych przypraw, w tym papryka, cynamon, curry i tak dalej.
Zacznij planować indyjską przygodę dziś TravelPapa Guides!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top