Odkryj egzotyczne Rwanda z TravelPapa Guides!

"Kraj o tysiącu twarzy", wzgórz pokrytych lasami tropikalnymi jest uważana za jedną z najszybciej rozwijających się krajów na kontynencie afrykańskim.
Rwanda można krótko opisać jako "wygodnej Afryki", ze względu na jego przyjemnym ciepłym klimacie, przy braku jadowitych węży, gościnnych mieszkańców i bogatej i zróżnicowanej flory i fauny. I nie zapomnij o możliwości zaspokojenia rzeczywistych goryle, spacer po rzeczywistych dżungli, zwiedzanie wygasłe wulkany i odpocząć w centrum najbardziej znanego jeziora Afryki!
Poza tym, wykaz najważniejszych zabytków w kraju, m.in. Muzeum Narodowe Rwandy, Muzeum historii starożytnej Rwandzie i, oczywiście, Jezioro Kivu, które jest uważane za najpiękniejsze jezioro w Afryce Wschodniej, gdzie można odpocząć, pływać kajakiem lub nawet doświadczyć windsurfingu.
Hotele w stolicy Rwandy, Kigali miasta, w kraju w ogóle są dość dobrej jakości; Poza tym, najbardziej doświadczeni podróżnicy mogą nawet znaleźć kilka mieszkań na terenach lokalnych parków narodowych.
Najbardziej popularne pamiątki przywrócić domu z Rwandy są różne drewniane i plecionki artykuły, lokalne obiekty sztuki, herbata i kawa o wysokiej jakości oraz specjalny napój lokalnej, która reprezentuje domowej roboty banana piwo.
Zacząć planować swoją egzotyczną przygodę z pomocą TravelPapa Guides!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top