Nowa usługa w locie z American Airlines!

American Airlines Z radością informujemy, że wszystkie ich zawartości multimedialnej w locie jest już zakaz wymagalny.
American Airlines oferują swoim pasażerom nowe opcje rozrywki na swoich samolotach. Aby być dokładnym, amerykański torują mediów rozrywki całkowicie za darmo, który obejmuje w locie filmów, telewizji i muzyki.

Mogliśmy widziałem same czynności wykonywane przez Delta Airlines wcześniej tego lata, co oznacza, że American Airlines zwrócić uwagę na tych schodach i podjął działania w celu konkurowania w dostarczaniu swoim klientom najlepsze opcje rozrywki.

Wcześniej, American Airlines warunkiem mały wybór filmów i programów telewizyjnych na rejsach krajowych za cenę od 4 $ do 8 $. Teraz większość nowych opublikowanych filmów, jak również większości popularnych programów telewizyjnych będzie widoczna dla wszystkich latających pasażerów, w tym klientów latających w autokarze.

American Airlines obiecuje włączyć te usługi w systemie, który jest już zainstalowany na około 300 samolotów. Linie lotnicze pod warunkiem również informacji na temat ich aktualnej bibliotece mediów. Obejmuje ona 700 albumów muzycznych, 300 programów telewizyjnych, 165 filmów i 20 gier.

Dla pasażerów, którzy nie mają oparcia siedzenia połączenie WiFi ekrany zostaną dostarczone w ten sposób będą mieli okazję do strumieniowego przesyłania muzyki, programów telewizyjnych i filmów za darmo na swoich gadżetów.

Aby korzystać z tych nowych usług oferowanych z American Airlines odwiedź TravelPapa.com i zarezerwować bilety lotnicze on-line z jednym z największych amerykańskiego Airline.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top