Chodźmy do Wielkiej Brytanii z TravelPapa Guides!

Przede wszystkim, Wielka Brytania jest krajem, który jest zwykle związany z ziemią setki zamków, wiele wycieczek tematycznych, rodziny królewskiej i niezachwianej tradycji.

Spośród wszystkich głównych ośrodków turystycznych w kraju najbardziej popularne Atrakcje Turystyczne należą: Zamek Windsor, mieszkaniem rodziny królewskiej, Lincoln, najstarszej twierdzy w Anglii , York, jednego z najpiękniejszych miast średniowiecznych w Anglii, powiat jeziora z malowniczymi krajobrazy i małe wioski, Nottingham, ojczyzna Robin Hooda, Oxford, najstarszego uniwersytetu w Anglii, a miastem o bardzo pięknej architektury i, oczywiście, Stonehenge, na całym świecie znany tajemniczej zwiedzania kraju.
Chester to miasto, pełne rozmaitych wycieczek nawet dla najbardziej doświadczonych turystów. I nie zapomnieć o domu Szekspira, Big Ben, London Eye, a wszystkie te wspaniałe Atrakcje Turystyczne, które są skupione w stolicy kraju!
Najważniejsze rzeczy, które każdy powinien zrobić, podczas pobytu w Wielkiej Brytanii są: jedziesz na słynnym czerwonym piętrowym autobusem, odwiedzając lokalny pub, przechodząc do najbardziej popularnych klubów nocnych w Manchesterze, robienie zdjęć na południku zerowym w Greenwich , próbując rozwiązać tajemnicę Stonehenge i podziwiając wspaniały widok na miasto z London Eye!
Rozpocznij swoją przygodę angielskiego i znaleźć swój prywatny przewodnik w Zjednoczonym Królestwie za pomocą TravelPapa Guides!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top