Odkryj piękno Senegalu z TravelPapa Guides

Nie ma wątpliwości, dlaczego gorącą wodą Senegal więcej niż jakikolwiek inny kraj afrykański.

Żywe kolory, świeci słońce, urokliwe domy, duże plaże i krystalicznie czysty ocean może z pewnością przyciągnie nawet najbardziej doświadczonych podróżników. Senegal to miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie począwszy od długich spacerów po pustyni i spokojnej natury, podziwiając na brzegu jeziora i egzotycznych wycieczek.
Senegal jest pełna prawdziwie afrykańskich atrakcji turystycznych, takich jak nadzwyczajnego charakteru z dużą ilością różnych parków narodowych, luksusowe plaże, kultury charakterystyczny i absolutnie niesamowite egzotycznej atmosferze. Jednym z głównych lokalnych "perełek" jest ogromna liczba różnych gatunków ryb - dlatego kraj ten może być naprawdę nazywa się "Marzenie miejsce" każdego rybaka.
Obecnie turystyka rozwija się dość szybko w kraju: wiele dość dobrych i wygodnych hoteli i restauracji, budowane są nowe szlaki turystyczne są planowane i tak dalej.
Saint-Louis jest uważana za jedną z najbardziej interesujących lokalnych miast, które w tym samym czasie jest uważane za najstarsze miasto w kraju.
Choć miasto Dakar jest stolicą kraju, miasta Kaolack jest uważany za "kapitał orzechowe" z Senegalu . Lokalny rynek, piękny meczet, starożytne ruiny i historycznie znaczne terytoria są główne rzeczy, które przyciągają turystów dokładnie do tego miasta.
Unikalna Lac Retba jest absolutnie niesamowite lokalnych zwiedzanie, który znajduje się zaledwie 30 kilometrów w stolicy kraju. Cechą szczególną tego jeziora jest jego nietypowy kolor różowy, który wydał ten jezioro popularne na całym świecie.
Chcesz zobaczyć go na własne oczy? Zacznij swoją przygodę z Senegalu TravelPapa Guides!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top