Miłego pobytu w Argentynie z TravelPapa Guides!

Argentyna jest ojczyzna tanga, pyszne steki, piłki nożnej i bardzo pięknych i radosnych ludzi.

Jest to kraj, gdzie w krótkim czasie można uzyskać absolutnie unikalne i niezapomniane wrażenia. Tutaj można posłuchać odgłosów lodowiec, wędrować przez małe i przytulne ulicach, a nawet wziąć lekcję tanga tam skosztować wyśmienitych lokalnych win i odwiedzić znany na całym świecie przylądek Horn.
Wciąż zastanawiasz się, co robić w Argentynie ? Początkowo odwiedzić Buenos Aires, smak mate, miejscowy napój, przejdź do pokazu tanga, nauczyć się tańczyć w La Boca i czuć się najbardziej wolnym człowiekiem na świecie.
Następnie przejdź do Iguassu wodospady, położone na granicy argentyńskiej i podziwiać jeden z najpiękniejszych widoków na świecie i spróbować jednego z licznych rozrywek ekstremalnych, które są oferowane w tej dziedzinie, w tym rafting, alpinizm, wędrówki, jazda na nartach i tak dalej.
Może także wystąpić najbardziej egzotyczne rzeczy, jak stadniny przez ośnieżonych górach, pływanie z wielorybów, pójść na spacer z pingwinami i spotkać lamy - dlatego Argentyna może być uważana za jedną z najlepszych miejsc dla wszystkich ekstremalnych i miłośników przyrody.
Miłego pobytu w Argentynie z TravelPapa Guides!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top