Odwiedź Ekwador z TravelPapa Guides!

Ekwador może być naprawdę uznawana za lidera wśród wielu parków narodowych i przyrodniczych zabytków w kraju.

Najpopularniejsze miejsca rozrywek turystycznych wspinaczka wulkan, dżungla przygody, odkrywania Galapagos Islands, nurkowania i odpoczynku na luksusowych plaż przez Ocean Spokojny.
Wszystkie główne Atrakcje Turystyczne kraju można podzielić na trzy grupy - naturalne, etnograficzne i kolonialnych.
Guayaquil jest uważana za jedną z największych i najludniejszych miast Ekwadoru . To raczej nowoczesne i rozwinięte miasto, ale są też niektóre dzielnice kolonialne z wąskich uliczek i budynków drewnianych. Istnieje wiele Atrakcje Turystyczne w mieście, w tym wielu muzeów, wspaniały nabrzeże z parków i ogromny ogród botaniczny, który zawiera około 350 roślin i 73 gatunków ptaków. Poza tym, istnieją starożytne ruiny Indian mieszkań w sąsiedztwie miasta.
Salinas jest uważany za jeden z najlepszych ośrodków plaży w Ekwadorze. Najlepszy czas na pobyt tam jest w okresie od stycznia do kwietnia, a jest raczej przyjemna i słoneczna pogoda. Poza tym, istnieje wiele ekologicznych wycieczce w jego otoczeniu, w tym wycieczki do lokalnych plantacji kakao, dworów, kąpiele błotne termal i tak dalej.
Ekwador jest najlepszym miejscem dla wszystkich aktywnych sportów ekstremalnych i miłośników. Istnieją wszystkie warunki dla alpinizmu, turystyka, surfingu i nurkowania. Masz już zainteresowany? Idź do www.travelpapa.com/guides~~pobj i znaleźć swój prywatny przewodnik w Ekwadorze!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top