Ciesz się wakacjami w Chorwacji z TravelPapa Guides!

Tysiące turystów co roku cieszyć się wakacje w Chorwacji, ale każdy robi to na swój indywidualny sposób: ktoś cieszy się niesamowitą ekologii kraju: krystalicznie czyste morze i ładne plaże, otoczone wysokimi sosnami; inni wolą zwiedzanie źródeł mineralnych lub skosztować pysznych dań kuchni lokalnej.

Stolicą Chorwacji jest Zagrzeb i uzdrowiskowej części kraju w ogóle można podzielić na trzy części: Istria Peninsula, Środkowej Dalmacji i południowej Dalmacji.
Jednym z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych w Chorwacji jest Park Narodowy Krka, która słynie z kanionu, gdzie można odkryć malownicze jezioro, wodospad około 20 metrów wysokości i opuszczony starożytnego klasztoru tylko w środku bezludnej wyspie. Ale poza tym, Park Narodowy Jeziora Plitwickie jest dużo bardziej popularne i jest uważana za jedną z najpiękniejszych miejsc w Europie.
Opuszczone miasta jest bardziej wyjątkowe zwiedzanie Chorwacji , która obejmuje gołej Island, który jest również znany jako Goli Otok, miasto Hum, który uznawany jest za najmniejsze miasto na całym świecie - to populacja składa się tylko z 17 osób, starożytny ruiny miasta Dvigrad i tak dalej. Poza tym, istnieje ogromna ilość zamków, które są rozproszone po całym kraju, a istnieje wiele wycieczek tematycznych oferowanych w Chorwacji, w zależności od zainteresowań podróżne począwszy od gastronomicznych wycieczki i do "Game of Thrones Places" wycieczki, przeznaczone dla fanów tego filmu.
Cztery główne rzeczy, które każdy powinien zrobić, podczas pobytu w Chorwacji są: badanie legendarnych jaskiń na wyspie Mljet, idąc na przygodę disco na wyspie Hvar (jak istnieje ogromna liczba różnych kawiarnie, restauracje i kluby nocne), rafting na rzece Cetina, która obejmuje również zejście z wodospadem 50 metrów wysokości i wędrówki przez labirynty Vranjaca Cave.
Ciesz się chorwackie wakacje z TravelPapa Guides!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top