Chodźmy do Gruzji z TravelPapa Guides!

TravelPapa Przewodniki pomaga podróżujący znaleźć własne prywatne przewodników z całego świata.

Gościnni ludzie i pyszne dania, smaczne lokalne wino i zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy, stare miasta i uspokajający morze - to pierwsze rzeczy, które przychodzą do głowy, gdy słyszysz o Gruzji . Każdy, kto kiedykolwiek był w tym kraju można w nieskończoność mówić o swoim pięknem, ale mimo to jest to absolutnie niemożliwe, aby odwiedzić wszystkie główne zabytków i znaczące miejsce podczas jednego urlopu.
Nie ma tak wielu dużych miast w Gruzji . Wśród nich najbardziej popularne są Tbilisi z jego katedr, teatrów i przytulnych uliczek i Batumi ze specjalnym połączeniem zabytkowych budynków i nowoczesnego kurortu morskiego. Poza tym istnieje wiele małych wsi, w otoczeniu malowniczych krajobrazów i wypełnione historycznej atmosferze. To niemożliwe, aby wymienić ich wszystkich, ale tak pożądane, aby odwiedzić każdy.
Georgia jest doskonałym miejscem dla wszystkich typów turystów, każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od niezwykle smaczne dania i starożytnych klasztorów oraz do ośrodków narciarskich nawet ładne plaże, morza i gór. Wszystkie główne Atrakcje Turystyczne kraju są reprezentowane przez wielu starożytnych klasztory, twierdze i kościoły, pałace, jaskiń i charakterystycznymi wsi, parków narodowych i jezior.
Najbardziej popularne pamiątki zabrać do domu z Gruzji zwykle są sztylety krajowe, ręcznie robione dywany, srebro biżuteria, wyroby ze szkła i gliny, lalki i krajowe ubrania, lokalne wina, sery i przyprawy.
Nie zdecydowała jeszcze, gdzie iść na następne wakacje? Zaplanuj swoją przygodę z gruzińską TravelPapa Guides !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top